• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kısaca Kadınlar

• Konbuyu başlatan -BaDe-
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Kısaca Kadınlar

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Kısaca Kadınlar; Sade ama çok karışık, Zayıf gibi ama çok güçlü, Akıl Karıştıran ama Hayranlık uyandıran, İnsanı Çıldırtan ama Mükemmel'..

atmaca34

Kıdemli
Üye
yıllardır kadınları hep anlamaya çalışmışımdır..

bir türlü var oluşlarına hayata tutunuşlarına mantıklı bir anlam verememişimdir..

sayenizde azda olsa bir anlam kazandılar diyebilirim..

güzelll..dii...teşekürler..

-BaDe-

Kıdemli
Üye
B

blueice

Ziyaretci
Sağol Badecim, sayende pek çok arkadaş faydalandı.Umarım anlamışlardır.

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Bu kişiden kişiye değişir bence ,
çok erkek tanıyorum doğum günü unutuldu diye triplere giren ve çok kadın tanıyorum sevgililer gününün unutuluşuna aldırış etmeyen...
Aynı fikirdeyim senle.Olaylar kadın -erkek olarak değilde kişiden kişiye değişir.Her olayı Erkek veya Kadın genellemesine sokmamalıyız kanımca...

Bilmem analatabildimmi bazı arkadaşlarıma :angry: :prv:

kızılsevdam

Amatör
Üye
Bu kişiden kişiye değişir bence ,
çok erkek tanıyorum doğum günü unutuldu diye triplere giren ve çok kadın tanıyorum sevgililer gününün unutuluşuna aldırış etmeyen...

Bi erkeğin hayatında yapacağı en büyük hata özel günleri unutmaktır. kadın ların bir başka özelliğide hiç birşey unutmazlar. misal sevgiler gününü kutlamayı unuttun diyelim, hiç seslerini cıkarmazlar. belli bir zaman sonra bi kavga patlak verir ve arad şu cümle geçer sen on ay önce benim sevgililer günümü de kutlamamıştın, sen beni sevmiosun artık.. Tokat gibidir varya ne yapacağını şaşırırsın...

--------Yeni Postalandı 12:52 AM ---------- Önce gonderilen mesaj at 12:49 AM ----------

Aynı fikirdeyim senle.Olaylar kadın -erkek olarak değilde kişiden kişiye değişir.Her olayı Erkek veya Kadın genellemesine sokmamalıyız kanımca...

Bilmem analatabildimmi bazı arkadaşlarıma :angry: :prv:

Burası kadınlar klübü bölümüydü değil mi? Neyse ben yavaş yavaş gideyim burdan...

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Bi erkeğin hayatında yapacağı en büyük hata özel günleri unutmaktır. kadın ların bir başka özelliğide hiç birşey unutmazlar....
Neden bu duruma iyi tarafından bakmıyorsun....
Elinde koca bir pastayla karşılanmak hoşuna gitmez mi, ya da ansızın yanağına konan bir öpücük....:prv:
Unutmuyorsak bunun keyfini çıkarın...:eek:k:
Çünkü fazlasıyla faydalanıyorsunuz bu durumdan,maalesef aradaki açığı kapatma görevi bize verilmiş...

Üst Alt