• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kısa Kısa SOSYALİSTçe

Okunuyor :
Kısa Kısa SOSYALİSTçe

karafetva

Tecrübeli
Üye
-- Gerçek, doğru, dürüst ve iyi niyetli bir lider zaman zaman halka seslenmek için ekranlara falan çıkar....Fakat gerçek şu ki, ülkenin başına çok büyük bir bela musallat oldu, musallat edildi. Adeta kan ağlatıyor ülkeye. Zehir ediyor yaşamı.

Ekrem abiyi Yunan bile sevmiş...Bir Purut Atasözü der ki;Kötüye herkes tekme vurur.İyiye düşmanı bile saygı duyar.

Halka gavat demek serbest.Halkın a..na koymak serbest.

.....koyun gibi gütmeye çalışıyor. Adam sanki babasının çiftliğini yönetiyor.

-- Öyle bir zihniyet egemen ki, ülkenin bir Irak, bir Suriye, bir Afganistan, bir Libya olması için elinden geleni yapıyor; hak, hukuk, adalet, yasa tanımıyor.....bıçağın kemiğe dayanmasına kadar vardırmayın bu hukuksuzluğunuzu. Aksi halde Ortadoğu karanlığına gömersiniz bu güzelim ülkeyi. AKILLI OLUN, AKILLI OLUN, AKILLI OLUN!..

-- Teröristbaşı Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan'da AKP'ye oy istedi! Sizi terör işbirlikçisi sahtekarlar!
Yuksell beğendi diye bakayım ded,m, ulan ne şamarlanası sözler varmış??? inşAllah bu laflara aldanan olmamıştır yoksa önemsemeyip bakmadığımızdan bize de vebali düşer....

aponun kellesini alan mhpye laf etmişler. akpye destek vermiş miş miş miş de .... Ulan chpye hdpye destek verdiğinde neden sustunuz? neden o zaman siz hain pkklı olmadınız? pkk hdpye chpye imamoğluna destek verdiğinde susan solculara ne denir? solculuktan zaten bir omurga beklenmez ama gözümüzün önünde bu denli adice konuşmak nedir??? sen pkkdan dibine kadar destek zaten alıyorsun, pkk denen hain güya akpye destek verirse kötü oluyor. Ama kötü olan pkk değil yine akp.... Ulan akp kötü ise ona destek veren pkk nasıl kötü olmuyor??? Neyin peşindesin???

iyi lider ekrana çıkarmış... mış ış mış.... Evet solcular gibi ekrana çıkıp ihaneti yüzsüz yüzsüz anlatırlar... Başörtüsüne saldırmakla hayati görevleini yaptıklarını sanarlar... Size bu hayatı zehir etmek; Allah'a ibadettir!

purut atasözü.... Ulan senin atan purut mu ki, onun sözüne sığındın? düşman seni neden seviyor?? Peygamber misin? Zaten en adi bir tayfanın felsefesindesin o zaman düşman seni kendinden gördüğünden seviyor. Zati bunu da sööledler... Madem İslam düşmanısın neden "imamoğlu" ismini kullanıyorsun==?? Çık açıkça gavurluğunu itiraf et?

halka sövmek... Ulan sen halk mısın ki bahane soruyorsun? neden düşman olduğun halka sığınıyorsun?

koyun gibi güdülmek..... stalinin önündeki yeşil ordu mu bu yoksa enternasyonele katılan yüzbinler mi? Kim koyun? Daha şeytana "neden" bile diyemeyen solcular mı? neden başını açmak, zina yapmak neden Türk düşmanlığı diyemeyen solcular mı? Daha ekrem imamovu tanımadan savunuyorlar. Bu kadar vasıfsızlıkla koyunu neden başka yerde arıyorlar=?

Tehdit geldi.... akıllı olun diyo..... onun bunun kucağından bizi tehdit etmekten utanmayacak kadar iffetsiz solculara sözümüz;
kendi namusunuza saygınız varsa çıkalımı ringe....
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
-- İYİLİK, DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK, DEMOKRASİ, İNSANLIK KAZANDI!
Bu güzelliğe emek veren, bu dayanışmaya katkı sunan tüm iyi kalpli insanlara teşekkür ediyorum.

Unutulmamalıdır ki er geç ''Aydınlık karanlığı, İyilik kötülüğü yenecektir.''
Ördek topallamaya başlamıştır.

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK!
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
ihanete asla geçit yok. Bu vatan bizimdir. Mazbatasını değil almak yuvarlayıp.....
vasıfsız ve tanınmayan tanınması da gerekmeyen ekrem denen şahıs sağ görüşlü vatandaşların oylarını almak suretiyle seçimde yer aldı. madem solcular sağ oyları alamazlarr. Zaten solcuların Trkiye gibi Türklükle mürekkep bir yerde seçme ve seçilme haklarının olmadığı düşünülürse, b ir de sağ oyları almaları hiçbir şekilde kabul olamaz. bülent ecevştin oy alamadığı Tükiyeye başbakan olması gibi...

akp de sağolsun poposuyla seçim kazanacağını sandı ve işte sonuç.... Ulan verseydin mhpnin Kürşatlarına ebesini belleseydi ortalığın?
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Sevgili Ekrem Başkan;
Seni sevdik, sana güvendik, oy verdik, başkan yaptık.
Karşılık olarak senden sadece adil, doğru, dürüst, başarılı ve temiz bir yönetim bekliyoruz.

Bilirsin bizler ne biat ederiz, ne güçten korkarız, ne gücün güdümüne gireriz, ne çıkarımız için boyun eğeriz...
Takdir edersiniz ki öyle olsaydık yıllardan beri güce karşı savaşım vermez, yanında yer alır, az veya çok biz de nemalanırdık.
Fakat öyle yapmadık..
Doğruluk ve dürüstlük adına savaştık.
Yalana, talana, hırsızlığa karşı amansız bir mücadele verdik.
Bu günler için emek verdik, çok yorulduk, fakat pes etmedik.

Diyeceğim o ki kardeşim, icraatını çok yakından takip edeceğiz.
Asla ihtimal vermiyorum ama sakın ola yanlış yapmayasın, yanlışa göz yummayasın, boyun eğmeyesin.
İşte o zaman siz de geldiğiniz gibi gidersiniz.

Tebrik ederim, hayırlı olsun, yolun açık olsun, başarılar sizinle olsun...
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
Sakallı bir ihtiyarı çiğnemiş sosyalist denen şu üstteki zevat... Resmen ihaneti kendilerini var eden bizleri arkadan vurdukların ı itiraf ediyorlar. rrusyayı amerikayı mı çiğneyecekler sandınız? oturmuşlar birilerinin kucağına şırpıntılıktan ibaret felsefeleri....
Bilirsin bizler ne biat ederiz, ne güçten korkarız, ne gücün güdümüne gireriz, ne çıkarımız için boyun eğeriz... Takdir edersiniz ki öyle olsaydık yıllardan beri güce karşı savaşım vermez, yanında yer alır, az veya çok biz de nemalanırdık
Ulan sizleri BİZ biliyoruız. biat etmiyordunuz da neden hem Atatürkçülük diye biat noktası oluşturdunuz? namusa neden inanmıyorsunuz yani namus.suzlıuğa neden değerli bişi gözüyle bakıyorsunuz? Hangi güçküye savaş açtınız? yunanla aynı ceğphedeydiniz? bir de çıkıp çıkıp İslam tayfasına laf atarsınız. avrupanın amerikanın rusyanın ...pu çinin medeniyetini kim savunuyor bu memlekette?
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
seçme ve seçilme hakkı olmayan solcular yine eçildi.... Sözde seçildiler. Ama sağcıların oyunu alıp sağ propaganda yaoarak ... siyasetlerini omurgalarını bu kadar kolay bırakan soolcuları daha ne kadar çekeceğiz sanıyorsunuz?
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
-- Siz işinizi gücünüzü bırakıp hakaret ettikçe, iftira attıkça, kumpaslarla susturmaya çalıştıkça, biraz daha batacaksınız.

-- Osman Öcalan olayında RTE'nin MİT'ten hesap sorması gerekmez mi?
Peki neden sormuyor yada soramıyor?

-- Şu Yedek Lastik kimin uşağıysa işi gücü ülkeyi karıştırmak.
Bu provokatör derhal sınır dışı edilmelidir.

-- Milliyetçiliğiniz emperyalizmin dayattığı ekonomik model olan kapitalizmi özümsemekse, biliniz ki emperyalizmin güdümünden asla kurtulamazsınız.
Ne milliyetiniz kalır, ne bağımsızlığınız, ne özgür iradeniz.

-- Hırsızlar İBB'den bir bir kaçıyorlar. İstifalar peşpeşe geliyor.

-- Hırsız köpekeler çaldıkça cezası bize zam olarak yansıyor!

-- Cahil beceriksizler;
Çaya %15
Şekere %16
Motorine 23 kuruş
Benzine 27 kuruş
Elektriğe %15
zam yaptı.
İşte bu zamlar, yönetenlerin ne kadar niteliksiz, başarısız, akılsız olduğunu gösteren en somut örneklerdir.

-- Ekonomi düzelir mi?
Düzelmez çünkü üretim yok.
Üretim olmayınca devlet ihtiyaçlarını vergi ve zam yoluyla halkın sırtına yıkarak karşılar.
Böylece ne devlet ne halk hiçbir zaman belini doğrultamaz.
Halk devletin, devlet emperyalizmin kölesi olarak kalır.
Tek çare ise kamulaştırmak, fabrikalar kurmak, üretmektir.

-- Hırsızı kovamıyor çünkü kendi hırsız. Fetöcüyü kovamıyor çünkü kendi fetöcü.
Ee, ne yapsın adam, tükene kilit mi vursun?

-- Libya Türkiye'yi düşman ilan etmiş!
Emperyalistlerle birlik olup Libya'yı, Irak'ı, Suriyeyi yıkarsan sonuç bu olur elbette.

-- Bilimden ne kadar uzak durursan, cehalete o kadar yakınsın demektir.
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
Milliyetçiliğiniz emperyalizmin dayattığı ekonomik model olan kapitalizmi özümsemekse, biliniz ki emperyalizmin güdümünden asla kurtulamazsınız.

Cahil beceriksizler;Çaya %15Şekere %16Motorine 23 kuruşBenzine 27 kuruşElektriğe %15zam yaptı.

Hırsızı kovamıyor çünkü kendi hırsız. Fetöcüyü kovamıyor çünkü kendi fetöcü.

Libya Türkiye'yi düşman ilan etmiş! Emperyalistlerle birlik olup Libya'yı, Irak'ı, Suriyeyi yıkarsan sonuç bu olur elbette.

-- Bilimden ne kadar uzak durursan, cehalete o kadar yakınsın demektir.
parayı satan sizsiniz, insanın kalitesini yok sayan ve hiçbir sınav kazanamadığınız için sınavları kaldıran da sizsiniz; daha ne suçlusu arıyorsunuz? Güya para diye bişi yok komunizmde. ulan bir araba sileceği piyasasının 100 katına komunizmde çıkmadı mı????

Zam gelmesş beceriksizlik. Peki inönü ve ecevit dönemindeki bire beş zamlar? Zamlar on katına çıkmasın diye karaborsaya vurdular ve solcular karaborsacılıktan köşeyi döndüler. Neden sadece sağcılara saldırıyorsunuz? mücadele ettiğimizden elbette düşman sadırmıyor. sizler nasıl verdiniz ki size hiç saldırmıyor bu dşman??

kendisi ftöcüymüş.... Onun için mi anasını belledi? solcualr her daim fetöyü destekledi ve zaten ikisi de solcu.kamuflajdı sadece. İstese ne evvelki dövüşler olurdu ne de 15 temmuz. Ama sağcılar solcuları şamarladı....

Libyanın mazisi neydi ki? Yine sömürü yine sömürü. Bizim olmadığımız her yer sömürü. Sömürüyü yok etmeye gidiyoruz ama solcular yine ötüyor....


BİLİM.................................................... solculardan tek bir formül tek bir zeka tek bir bilim yapabilmiş birisi varsa çıksın yazsın. Bilim dediğiniz ab abd rusyaya iman etmektir. Biz ise o bilimi yapıyoruz. Gitgide artık bize iman edecke hale gelebilirsinizççç
 
Üst Alt