• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kısa Kısa SOSYALİSTçe

SOSYALİST

Bağımlı
Üye

bilimden anlamazsınız, zeka sizde aranmaz, her daaim düşman devletlerle sırf içki içebilmek için işbirkliğindesiniz, başarı nedir bilmediğiniz için komunizm yoluyla hırsızlığın peşindesiniz???? Var mı sizden başka hazırcı bu ülkede?
Bu terbiyesiz, cahil, gerici, iftiracı, kendini bilmez yobaz nereden çıktı yine?
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
@SOSYALİST pkkya selam veren forum üyesi.... Nereden çıktıysan çıktın, tüvettürünü halletmeye ha<ırız. Biz TürK MilleT'iyiz!!!
seksen kere şamar yedin bu forumda bizden, varsa levazımın koy ortaya, yoksa kaybol git. Forumlar kapışmayı seviyor, reyting lazım, taa ki menfaatlerine dokunana kadar...
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
-- "Her şey çok güzel olacak." İstanbul'un güzel insanları haksızlığa göz yummayacak.

-- Korkmuyoruz!
Halka yapılan ihanetlere göz yummuyoruz!
Kazanılmış haklarımızın gericiliğe kurban edilmesini sindirmiyoruz!
SUSMAK YOK!

-- Fişleseler de, tehdit etseler de, hapislere doldursalar da SUSMAK YOK!
Savaşacağız, diktatörlüğü yıkacağız!
Kahrolsun Faşizim!

-- Milliyetçiyim, Tükçüyüm, Ülkücüyüm fakat liman, santral, fabrika, köprü gibi milli değerlerimizin elin Amerikalısına, İngilizine, Arabına, İsraillisine satılmasına ses çıkarmıyorum.
Hatta satanlara destek veriyor, kol kanat geriyorum.
Üstelik Türk işçisini bu eli kanlı emperyalistlere köle ediyorum.
Sahi ben nasıl bir şeyim?
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
SOSYALİST' Alıntı:
Sahi ben nasıl bir şeyim?
@SOSYALİST Biz soruyosun di mi? Düşünmekten aciz ve menfaatiniz uğruna Rabb'inizi bırakmaya hazır şeylerdensiniz....

İstanbul seçimlerinde oy çaldığınız ispatlanmadı mı? Daha sizin seçme ve seçilme hakkınız dahi yok ki bu hırsızlıktan sonra zaten elinizden alınmalı. Madem düşman devletlerin siyasetindesin neden bizim kuvvetimize seçilmek istiyorsun? babalarınızz bir bakkal bile değilken bugün sırtımızda hepinizi taşıyoruz. Hem de sanayici o bu felan die....Yani zengin oldunuz. Hem de komunist komunist zengin oldunuz. Güya zengin düşmanısınız ama zenginsiniz????

amerikadan bahsetmeniz de yok mu!!! Neden emrindesiniz o zaman? solculuğunuz neden abd ile tıopatıp birebir aynı? Hangi cephede abdye kurşun sıktınız??? Nerede? kamufle oluyorsunuz biz de yuttuk di mi???

israile al satabilirsiniz de alab ilirsiniz de . Ticaret farklı bişi. Ama fikren gavurluğu taklit solculuğun amelidir.
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
-- Dolar 6,20'yi gördü! Hala bir şeyler hissetmiyorsak, kesin bir şeyler olmuştur. :)

-- Bazıları hırsız sever!

-- Meyve suyu alıp, dört bardağı eşit doldurduk. Bunlardan üçü tatlı, biri tuzlu çıktı! Teşhis: Güdümlü Yüksek Seçim Kurulu

-- Yalancıya soruyorlar; seçim neden iptal oldu? Cevap: Çünkü çaldılar. Oysa yandaş YSK'nın bile böyle bir gerekçeli kararı yok.

-- Seçimin iptal sebebi şaibe veya hırsızlık değil, geçmiş seçimlerde de görev almış olan bazı sandık görevlilerinin kamu personeli olmadığıdır. Kandırılmayalım yani...

-- FETÖ'nün kucağında büyüyenler, PKK'yi kuran ve büyütenler kimlerdir araştırılmalıdır. Çünkü gerçek hainler kamufle olmakta, kamufle edilmektedir.

-- Dün ‘Öcalan idam edilmeli’ diyen zihniyet bugün ‘Öcalan avukatı ile görüşebilir’ diyorsa, ülkenin dansöze ihtiyacı kalmamıştır.

-- ŞER İTTİFAKI seçim çalışmalarına başlamış. Yalan, iftira, ayrıştırma, ötekileştirme ve hakaretlere hazır olun.
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
SOSYALİST' Alıntı:
PKK'yi kuran ve büyütenler kimlerdir araştırılmalıdır
bizzat bu forumda pkkyı savundun... Ama solcularda hiçbişey aranmaz.
Ysk seçimde herşeyi bilemez. kesin bir hırsızlık ve sahtecilik ortadaydı. Ancak yem diye atılmıştı. Esas adilik daha derindi. Bunlar tespit edildi. ve tek çıkar yol seçim tekrarı. Çünkü seçimi koçun onun bunun taraftarları yönetmişti. Sebep olarak da haksız görevlendirme şıkkı kullanıldı.

Düşünün bir sol ki; barajı geçemediği ve oy alamadığı bir memlekette demokrasiye sığınır ve utanmadan başkan olmak ister. Düşünün ki, tarih boyunca seçime gidememiştir ve her halde oyları çalmıştır. Bu sol cuntalar tarih boyunca sayımları kendi yapmış, millete tek parti sunmöuş ve nereye oy atacaklarını bağıra bağıra oy pusulasında göstermişelrdiir. Bunlar laftan anlamazlar. Bunlar devamlı saldırı modundalar.

solcuların seçme ve seçilme hakkı yoktur. Bu memleket solcu olmadığına göre temsil hakkınız bile yoktur.

fetö solcudur. Diğer solcuların yaşamasına neden müsade edilmişse fetöye de aynı sebeple edilmiştir. ilk gününden beri şamarlarız ama solcular kucaklaşır. Bakın dizilerine filmlerine sol ve fetö el ele... Ama Tayyip ilk yanlışlarında analarını bellemeye başladı ve Türk Milleti 15 temmuzda yardırdı attı. 15 temmuzda biz şehid verirken havai fişekleri atanlar utanmadan bıdı bıdı ötüyorlar!!! ALLAH belalarını versin!!!
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
-- Koca ülkeyi yönetenlerin, bir belediye başkanının slogan ve projelerini çalması da garip gerçekten.

-- İmamoğlu'nun su ve akbil'de indirim projeleri kabul edildi. Teşekkürler İmamoğlu.

-- Ekrem İmamoğlu'nun, asgari ücreti üç bin lira yapacağını açıklamasını bekliyoruz. ;)

-- Dengeleri o kadar bozulmuş ki, "her şey çok güzel olacak" sloganını bile FETÖ ile ilişkilendirdiler!

-- Diyor ki, "statları ben yaptırdım, orada istediğiniz gibi bağıramazsınız" :)

-- Hırsız yok ama hırsızlık var! Enteresan hareketler...

-- Üniversiteye giriş sınavı başarı oranı:
İmam Hatip Liseleri: %15
Anadolu Liseleri : % 28
Fen Liseleri: % 49

-- FETÖ sanığı Erkan Karaarslan: Özlem Çerçioğlu ve Ekrem İmamoğlu aleyhinde beyan ver, serbest bırakalım. İşte bu kadar çirkinsiniz!
Haberin Detayı: FETÖ sanığı: 'Çerçioğlu ve İmamoğlu aleyhinde beyan ver, serbest bırakalım' dediler
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
İmamoğlu'nun su ve akbil'de indirim projeleri kabul edildi. Teşekkürler İmamoğlu.
Hırsız yok ama hırsızlık var! Enteresan hareketler...
-- Üniversiteye giriş sınavı başarı oranı:
İmam Hatip Liseleri: %15
Anadolu Liseleri : % 28
Fen Liseleri: % 49
komediye bakar mısınız.... projeleri kabul edilmiş... Büyükşehir belediye meclisi Ak Partiden oluşmakta. Kabul eden Ak parti ama teşekkür edilen imamov... Komik olanı ise; indirimi onlar teklif ediyor ama biz Türk Milleti veriyor hani dilenciyue para verir misali ama solcular övünüyor, seviniyor...

Hırsızlık ispatlandı ve solcu koç vbnin adamlarının birer ajan gibi faaliyetleri ortaya çıktı ama hala hırsız aranıyor... Tek problem, Ak Partinin gayet miskin politikası yüzünden daha da oy kaybetmesi. Yani kazandığı seçimi ispatlayamadı ve yeni seçim yapılıyor ama aldığı oyu da kaybvedecek gibi. Çıkarlar "biz tecrübeli yönetimiz" felan diye avunurlar soora....

Üniversite başarı oranları..... millet bi tarafıyla gülüyor bu solculara.... Evvelinde imam hatipliler Türkiye birincilerini çıkardı, o nasıl oldu? şu anda dinci kesimin iddialıları imam hatibe gitmiyordu ve dağılım değişti. Her halükarda öss dereceleri sağcılardan çıkıyor, sağ kolun aktığı liseler vb değişebilir ama sonuç aynı.

Ayrıca üni sınavı ööle barajı geçmekle herhangi bir yer kazanmakla ölçülemez. Yukarıdaki iddia sadece üniye girmeyi ele almış. Halbuki mühim olan başarı derecelendirmesişdir. uğur dündar ali kırca vb de üni mezunu. Ya başarıları????

pkklılığın konusuna gelince sosyalist;
pkknın kadın pazarladığını reddederek oturaklı bir savunma yapmıştın, eski mesajlarını arayamam sen bul. Ama zaten Türk düşmanlığınız ve her daim vatansız ithamlarınız pkkdan daha da düşmanca... Bizim ekmeğimizi yiyosunuz ama gavura asker oluyosunuz???
 

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
pkknın kadın pazarladığını reddederek oturaklı bir savunma yapmıştın
Ne yazdığımı, neler anlattığımı yapıştıracaksın buraya, gevelemeyeceksin. Belki şunu demiş olabilirim. PKK'nin kadın pazarladığını hiç duymadım fakat İslami terör örgütlerinin kadın pazarladığına ilişkin haberler nette doludur. Ayrıca küçük yaştaki çocukları karı niyetinde gören alçakların da kimler olduğunu herkes biliyor.
 
Son düzenleme:
Üst Alt