• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kırılan dal rüzgarı affetse?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 8K

Okunuyor :
Kırılan dal rüzgarı affetse?

İnci

Kıdemli
Üye
Ağaca sıkıca sarılan dalı, hızla esen rüzgar kırdığında dal şöyle der;

-Kaç kere uyardım seni yavaş es kırma beni dedim sen yine sert estin kırdın beni.:(

Rüzgar defalarca özür diler.Dalı yerden kaldırır ağaca tutturmaya çalışır ama olmaz.

Dal rüzgarın çabasını görünce affeder rüzgarı ama dal kırılmıştır bir kere affetse ne çare?

Ne rüzgar dalı eski haline getirebilir, ne dal kırıldığı yerden yeniden ağaca tutunabilir.

Kırılan hiç bir şey ne yaparsanız yapın eski haline dönmüyor.Siz siz olun kırmayın kimsenin dalını ve kırdırmayın dalınızı hiç kimseye...:malesef:

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Rüzgar kendini değiştiremez ki. Rüzgarın doğallığı işte. Demek ki dalın da kendini sağlama alması lazımmış :))) Kuru bir dal olarak rüzgarla kanka ol, ondan sonra beni kırdı de. Meltem var, yağmur var. Dala arkadaş mı yok :))

İnci

Kıdemli
Üye
Rüzgar kendini değiştiremez ki. Rüzgarın doğallığı işte. Demek ki dalın da kendini sağlama alması lazımmış :))) Kuru bir dal olarak rüzgarla kanka ol, ondan sonra beni kırdı de. Meltem var, yağmur var. Dala arkadaş mı yok :))
Dal çok inatçıymış başka arkadaş istemiyormuş.:)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ağaca sıkıca sarılan dalı, hızla esen rüzgar kırdığında dal şöyle der;

-Kaç kere uyardım seni yavaş es kırma beni dedim sen yine sert estin kırdın beni.:(

Rüzgar defalarca özür diler.Dalı yerden kaldırır ağaca tutturmaya çalışır ama olmaz.

Dal rüzgarın çabasını görünce affeder rüzgarı ama dal kırılmıştır bir kere affetse ne çare?

Ne rüzgar dalı eski haline getirebilir, ne dal kırıldığı yerden yeniden ağaca tutunabilir.

Kırılan hiç bir şey ne yaparsanız yapın eski haline dönmüyor.Siz siz olun kırmayın kimsenin dalını ve kırdırmayın dalınızı hiç kimseye...:malesef:
Belki o dalı o arkadaşı istemiyordur zorlamaya gerek varmı..:freakedout:
O dal belkide başka ağaçtadır..:)
İnadından değil istemiyorsa istemicektirde hep.....

İnci

Kıdemli
Üye
Belki o dalı o arkadaşı istemiyordur zorlamaya gerek varmı..:freakedout:
O dal belkide başka ağaçtadır..:)
İnadından değil istemiyorsa istemicektirde hep.....
Sanırım sen dalları karıştırdın doğangüneş.:) Rüzgar dalı istiyor merak etme sen.:)

Dal da kırılsa bile rüzgardan vazgeçmeye niyeti yokmuş.Zorla değil isteyerek.:freakedout:

Kadim

Tecrübeli
Üye
Kırarım dalınıda kanadınıda.
affet mek alamet mi sanki.
Alamet olduğunu kim söylemiş ?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sanırım sen dalları karıştırdın doğangüneş.:) Rüzgar dalı istiyor merak etme sen.:)

Dal da kırılsa bile rüzgardan vazgeçmeye niyeti yokmuş.Zorla değil isteyerek.:freakedout:
Dalları karıştırdıysam sorun yok o zaman...:freakedout:
Ki...dediklerinden karıştırdığımda çok belli zaten neyse ..:)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye

Bence dal rüzgarala arkadaş olmakla zaten hata yapmış ... kırıldıktan sonra rüzgarın özür dilemesi de hiç bişey ifade etmeyecektir artık :(

Kadim

Tecrübeli
Üye
''Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafaler mesafedir dostunla ne de ayrılıklar hüzünlü''

Anladın sen onu.

Üst Alt