Kırıkkale Yabancı Dil Kursları

Doğu Ankara Yabancı Dil Kursu
Kırıkkale Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Doğu Ankara Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Doğu Ankara Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Doğu Ankara Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KIRIKKALE / MERKEZ
Adı: DOĞU ANKARA YABANCI DİL KURSU
Adresi: MERKEZ OSMAN TİRYAKİ CADDESİ 35. SOKAK NO:14 KAT:1-2 KIRIKKALE
Telefon Numarası: 3182256699
Faks Numarası:
E-mail Adresi: ankela71@hotmail.com

Kale Bayrak Bilgisayar Muhasebe Ve İngilizce Kursu
(m.t.s.k. Bünyesinde) Kırıkkale Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Kale Bayrak Bilgisayar Muhasebe Ve İngilizce Kursu (m.t.s.k. Bünyesinde) yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Kale Bayrak Bilgisayar Muhasebe Ve İngilizce Kursu (m.t.s.k. Bünyesinde) gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Kale Bayrak Bilgisayar Muhasebe Ve İngilizce Kursu (m.t.s.k. Bünyesinde) kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KIRIKKALE / MERKEZ
Adı: KALE BAYRAK BİLGİSAYAR MUHASEBE VE İNGİLİZCE KURSU (M.T.S.K. BÜNYESİNDE)
Adresi: YENİDOĞAN MAHALLESİ BABAROS HAYRETTİN CAD. KUTAY İŞHANI KAT:3 KIRIKKALE
Telefon Numarası: 3182125631

Kırıkkale Yeniay İngilizce Ve Bilgisayar Kursu
Kırıkkale Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Kırıkkale Yeniay İngilizce Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Kırıkkale Yeniay İngilizce Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Kırıkkale Yeniay İngilizce Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KIRIKKALE / MERKEZ
Adı: KIRIKKALE YENİAY İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: YENİDOĞAN MAHALLESİ BANKALAR CADDESİ NO:12 KAT:1 KIRIKKALE
Telefon Numarası: 3182250709
Faks Numarası:
E-mail Adresi: yeniay_ing_bil_kursu@hotmail.com
 
Üst Alt