• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

kimse benim yazdıklarımı okumuyoooooooo

• Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
kimse benim yazdıklarımı okumuyoooooooo

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
arkadaşlar neden açtığım konular ve yazdığım şirler okunmuyo siz yeni gelen arkadaşları böyle dışlarmısınız. oysaki bend eüye olduğumda çok heyecanlanmıştım yeni dostluklar edineceğimden çok emindim ama böyle giderse üyeligimi sildirmek zorunda kalacam . varsa yazdıklarımda bir hata söylerseniz memnun olurum..

_duygu_

Acemi
Üye
tamam canım bundan sonra ben senin yazdıklarını hep takip ederim böyle üzülme... :Entusiasmado:

Mevt

Tecrübeli
Üye
cidden söylediklerine çok üzüldüm sakın biryere gitme sana site olarak ihtiyacımız var.
ama seninde biraz sabırlı olman lazım.
bende toplasan bin tane konu açmışımdır ama çoğunu okuyan bile yok senin yine okuyanın var
ayrıca 88 mesajda 700 e yakın rep puanı toplamışsın bence hiçde ilgisiz kalmıyor konuların

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
Konular genellik ile anasayfada kalır ise daha çok okunuyor sanırım, ama üstüne başkalarıda gelip konu açınca kayboluyor konular:(

Venhar

Üye
ha şöyle gelin yamacıma bakem:Entusiasmado::Entusiasmado::Entusiasmado:

Venhar

Üye
Mahalli bir dille cevap verelim o zaman.

Annacında değilde dalında duralım olmaz, mı? ne dersiniz.

Siz güzel konular açın da Türkçemiz zenginleşsin..

siz galiba benim türkçemi beğenmediniz yoksa benmi öyle hissettim

erkişi1

Tecrübeli
Üye
Türkçe'nizi beğenmediğimi nereden çıkardınız? Tam tersi bir yaklaşım içindeyim. Buyurun zenginleştirelim dedim. Siz yazmaya ve Türkçe yazmaya devam ediniz.:Entusiasmado:

Venhar

Üye
Türkçe'nizi beğenmediğimi nereden çıkardınız? Tam tersi bir yaklaşım içindeyim. Buyurun zenginleştirelim dedim. Siz yazmaya ve Türkçe yazmaya devam ediniz ..

siz başlayın efendim zenginleştirmeye ..:Entusiasmado:

Üst Alt