• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kiminle Evlenilir?

Kiminle Evlenilir?

• Kullanılan toplam oy
    86

kirmizielma

Amatör
Üye
Yok siz vefazız olmazsınız kadınlardan harem kurarsınız .Size bir tane yeterli olmaz .

kirmizielma

Amatör
Üye
güven herşeyden önce gelir bence , o olunca zaten herşeyden ödün verebilirsin
En güvendiğin canım aşkım dediğin seni sırtından vuruyor yüzüne seni seviyorum sensiz ölürüm diyor arkanı dönünce başkasıyla yatıyor aynı şeyleri ona söylüyor nasıl kime güvenipte evleneceksiniz kaldımıki evlenilecek insan.

musti33

Acemi
Üye
Hepside olmasi gereken belki ama en onemlisi huzur o yoksa digerleri olmasada olur..

china

Amatör
Üye
insanda ne yoksa hayyattan onu ister ve neyden ağzı yandıysa ondan uzak durur.
bende aşık olduğum ve bana aşık bir insanla evlenmek isterim ortada iki kişinin aşkı varsa huzurda olur güvende para zaten zamanla çalışılarak kazanılan somut bir nesne.

china

Amatör
Üye
aşk aşk aşk ve alayına aşk derimm kısaca

Son düzenleme:

china

Amatör
Üye
En güvendiğin canım aşkım dediğin seni sırtından vuruyor yüzüne seni seviyorum sensiz ölürüm diyor arkanı dönünce başkasıyla yatıyor aynı şeyleri ona söylüyor nasıl kime güvenipte evleneceksiniz kaldımıki evlenilecek insan.
6.973.738.433 nüfuslu bir dünyada belki 30 milyon belki 50 milyon insan tanıdınız geride kalan insalara haksızlık değilmi bu söylediğiniz?

en güvendiğin insan canınızı yakıyor nasıl insanlara güvenelim diyorsunuz.
o kişi sizi değersiz buluyorsa o kişi karaktersiz veya güvenilmez ise bence suç sizdeki ona güvenmişsiniz bence hata sizdeki ona güvendiğinizden davranışlarını görmezden gelmişsiniz benim kocam aldatmaz diyen kadınların kocaları daha çok aldatır bu bilinen bir gerçek ancak bunu bile bile güven duygusunu abartırsak başımıza gelenler için tek suçu karşıda aramamalıyız.

erkekler kadar kadınlarda aldatır aralarındaki fark kadınlar gizler erekler gizleyemez . sabit bir amaç yoktur aslında hepsi ihtiyacı olanı arar biri sevgi biri ilgi biri heyecan siz partnerinizin sizden neler beklediğini bilmiyorsanız zaten onu tanımıyorsunuzdur ortada sorun yoktur ama biliyorsanız ona istediğini vermezseniz oda bu ilgiyi gördüğü kişiyle bir ilişki kurar eksiklerini tamamlar. siz bunları karınıza yahut kocanıza yahut sevgilinize yaşata biliyorsanız neden bir başkasına ihtiyaç duysunki ?

şahsınıza karşılık olarak bir şey söylemiyor veya itham etmiyorum sözlerim tamamiyle düşüncelerinize karşılıkendir.
saygılar...

kirmizielma

Amatör
Üye
6.973.738.433 nüfuslu bir dünyada belki 30 milyon belki 50 milyon insan tanıdınız geride kalan insalara haksızlık değilmi bu söylediğiniz?

en güvendiğin insan canınızı yakıyor nasıl insanlara güvenelim diyorsunuz.
o kişi sizi değersiz buluyorsa o kişi karaktersiz veya güvenilmez ise bence suç sizdeki ona güvenmişsiniz bence hata sizdeki ona güvendiğinizden davranışlarını görmezden gelmişsiniz benim kocam aldatmaz diyen kadınların kocaları daha çok aldatır bu bilinen bir gerçek ancak bunu bile bile güven duygusunu abartırsak başımıza gelenler için tek suçu karşıda aramamalıyız.

erkekler kadar kadınlarda aldatır aralarındaki fark kadınlar gizler erekler gizleyemez . sabit bir amaç yoktur aslında hepsi ihtiyacı olanı arar biri sevgi biri ilgi biri heyecan siz partnerinizin sizden neler beklediğini bilmiyorsanız zaten onu tanımıyorsunuzdur ortada sorun yoktur ama biliyorsanız ona istediğini vermezseniz oda bu ilgiyi gördüğü kişiyle bir ilişki kurar eksiklerini tamamlar. siz bunları karınıza yahut kocanıza yahut sevgilinize yaşata biliyorsanız neden bir başkasına ihtiyaç duysunki ?

şahsınıza karşılık olarak bir şey söylemiyor veya itham etmiyorum sözlerim tamamiyle düşüncelerinize karşılıkendir.
saygılar...
Düşüncelerinizde sonuna kadar size katılıyorum arkadaşım ama ben şansıma öyle bir kişiye aşık oldumki sorma aşkın gözü kördür derlerdide inanmazdım başıma gelince anladım bu sözün doğrluğunu bir hata yaptı afettim ama afettim diye bu nasıl olsa ben ne yaparsam yapayım afeder düşüncesiyle hatalar sürekli devam etti bazı insanların gözünü doyuramıyorsun ne yaparsan yap ben bunu bizzat yaşadım öğrendim seni seviyorum diyor ama gözü sürekli dışarıda .)))))

Masterlord

Kıdemli
Üye

ihanet türkiye ortamında bazen kaçınılmaz bi son. kızların yetiştirilme tarzı belli ve erkeklerin istekleri belli. hersey bu kadar zıt olunca haliyle ilşikilerin içine 3.cü şahısların girmesi kötüde olsa normal. ihanetimi savunuyorum asla. ama gerçekler bunlar. yaradılışı içgüdüleri kimse reddedemez. ihanetin sebebi üstüne bi yorumda bulundum bu illa böyle oluck diyede bi kaide yok. benimkisi gözleme dayalı bi yorum. sahsınıza yorum yapmadım

kiminle evlenirilir diye sorup konunun aslına dönecek olursak
güvendigim birisiyle derim ben
güven olmadan huzurda saygıda sevgide olamaz bana göre

Son düzenleme:

Mehmet356

Acemi
Üye
hem sevip hem güvendiğim biriyle evlenirim güven olmazsa zaten ilişki en sonunda biter

Üst Alt