• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kiminle Evlenilir?

Kiminle Evlenilir?

• Kullanılan toplam oy
    86

makber

Acemi
Üye
yanında huzur bulduğum birine zaten güveniyorumdur.
huzur ve güven bulup da aşık değilsem de olmaz bu iş yani.

keçi kız

Amatör
Üye
güven duyduğum biriyle evlenirdim. Bence evliliklerin temel taşlarından birisidir güven.

TEMREN

Amatör
Üye
Kiminle olacak tabiki evlenme teklifi aldığın kişiyle, kendi kendine gelin güvey olacak değilya insan :)

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
Üye
en orjinal cevap ta senden gelmiş sayın temren.:))bende güzen diyorum,zaten evlilik aşkı öldürüyor diyorlar,aşk daimi değil ama güzen daimi birşey,ee güzen olduktan sonra huzur da olur.

mrs.x.ray

Üye
güven duymanın kriteri olmaz ki?belli birşey yapması gerekmez,onu hissettirmektir marifet.

toprak81

Tecrübeli
Üye
ne yaparsa hıssedersın hısetmekle olurmu ya ınandırıcı gelmedı

mrs.x.ray

Üye
birilerini inandırmaya çalışmıyorum ki ben.hiss diyorum,siz de his yok mu?birinin seni sevdiğini sözlerinden ya da hareketlerinden mi anlarsın sadece.
sözlerin,hareketlerin olmadığı yerde gözler ve hisler vardır.

toprak81

Tecrübeli
Üye
sırf ole hıssettın dıye bırıyle evlenılmez onun yaptıgı somut bıseler vardır yada olmalı bı tası havaya atarsın ve sen tasın yere duscenı bılırsın cunku yercekımı denen bı gercek var:Entusiasmado:

mrs.x.ray

Üye
ya tabiki somut şeyler de vardır olur zamanla,sen ilk tanıştığın biriyle hemen evlenır mısın?zaman gerekli onu tanıman,onun sei tanıması için değil mi?güzen onun gibi zamanla olacak birşey,güveni tek bir harakete bağlamak yanlış olur,hani somutlaştır yine diyosan,onu da yapamam,henüz evli değilim,birisine de güvenmiş değilim.

toprak81

Tecrübeli
Üye
sevgıyı yalnız sevgıyle guvenı yalnız guvenle takas edebılırdınız ...karl marks
denekkı sende kımseye guven verememıssın

mrs.x.ray

Üye
ya sayın toprak81 üye sizin benimle ne alıp veremedğiniz var anlamadım.kime güvenip,güvenmeyeceğimi,kime güven vereceğimi verdiğimi sen nerden bileceksin,bilip bilmeden tanıyıp tanımadan hakkımda böyle yorumlar yapamazsın.

toprak81

Tecrübeli
Üye
kensın soeldın henus kımseye guvenmıorum dıye demekı kımsede guven uyandırmamısın guven tek taraflı bı olgu degıl tek sen yoksun karsındada bır olcak kısdırmak ıstemedım uzgunum

SNOWDROP

Acemi
Üye
evliliği yürüten en önemli şey bence aşktır. aşk olmadan evlilik sıradanlaşılır en fazla herkes görevini yapar gerisine karışmaz mutluluk evin içinde olmalı aşk olmadanda mutluluk olmaz

Masterlord

Kıdemli
Üye
güvendigim biriyle şıkkını işaretledim

insan zaten güvenmeyecegini birini ne sever nede yanında ister, bırakki evlenmek :)))

Üst Alt