• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kiminle Evlenilir?

Kiminle Evlenilir?

• Kullanılan toplam oy
    86

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
kurana gore kimlerle evlenilir , kimlerle evlenilmez hukuk , kuran'a gore kimlerle evlenilir , kimlere nikah düşmez ayet , hangi akraba ile evlenilmez , fransa da kimlerle evlenmek yasaktır , dayıyla evlenilir mi , fransada kimlerle evlenilebilir

Kiminle Evlenilir?
1-SIRILSIKLAM AŞIK OLDUĞUM BİRİYLE
2-HUZURLU OLDUĞUM BİRİYLE
3-GÜVENDİĞİM BİRİYLE
4-ZENGİN BİRİYLE
5-BENİ GÜLDÜREN BİRİYLE

çitlembik

Amatör
Üye
elbette güvendiğim birisiyle
güvendiğin kişiyle hepsini yaşarsın zaten
seni dara sokmaz,mutlu eder,huzurun olur dolayısıyla ona olan aşkın hiç bitmez:))

sasdo

Acemi
Üye
ya aslında hem huzur hem de güven ararsam karşı taraftan çok şey mi istemiş olurum diye düşünüyorum

depresyoner

Amatör
Üye
güvenilmeyen insandan huzura dair birşey alınamazki...

ancak ben de sasdoyla hemfikirim... huzur benim kişisel önceliğimdir...

aslıhayal

Acemi
Üye
BU KONUDAN SUNU ANLIYORUZ ARKADAŞLAR GÜVEN OLURSA HERSEY OLUR
KİMİNLE EVLENİLİR SORUSUNA GELİNCE TABİKİ GÜVENİLİR OLANI İLE:biggrin:

sheytan

Tecrübeli
Üye
sadece aşk diyorum aşık oldugunuz birine hem güveniosunuzdur hemde onun yanında huzurlu,mutlusunuzdur dahası yok

keçi kız

Amatör
Üye
inanın arkadaşlar yeniden evlenmek gibi bir lüksüm olsa beni katıla katıla güldüren güldürebilen birini seçerdim:Temeroso:

orkuorkun

Kıdemli
Üye
aslinda burada cok acik ve secik belli oluyor gencler HUZURSUZ VE GUVENSIZ ler
en buyuk aradiklari bu' mutsuzluk sonradan ogretilebilen bir olgudur'mutsuz insanlar baskalarinin da mutsuz olmasini ister'
ve bu boyle yayilir' guvensiz ve huzursuz toplum oluruz 'en cok aradigimiz nitelikler huzur ve guvendir'

tuan84

Acemi
Üye
huzur varsa mutluluk as saadet ce guvende zaten vrdr dıye dusunuyrum guven duydugun kısının yanında ınsan huzur bulur. huzur buldugu ınsan zaten guvendıgıdır bence

Üst Alt