• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kibrit çöpünden maket uçan uçak yap(Motor Çok ilginç)

Okunuyor :
Kibrit çöpünden maket uçan uçak yap(Motor Çok ilginç)

Quarezma

Amatör
Üye
mukavva kartonundan kibrit copunden ev , kibrit ev maketleri , kibrit çöpü ile yapılan kolay tasarımlar , kibrit çöpüyle yapılan tasarımlar , kibrit çöpünden şekiller , kibritten maket ev yapımı kolay , kolay kibrit ev yapımı , kibritten maket ev nasıl yapılır

Malzemeler:
1 adet kibrit çöpü,Yapıştırıcı,4 motorlu olsun diyorsanız 4 adet sinek :D ,6 Adet diyorsanız 6 Adet sinek gerekli,cam kavanoz,jilet

EMRE

Tecrübeli
Üye
Yaz aylarında Motor problemleri cekmeyecegiz desenize Eskiyen motorları Degistiririz:Orgasmo: Piyasada Sinek cok nasıl olsa:Complice:

Dr_Max

Acemi
Uzaklaştırıldı
kopdum buna ha :D:D:D:D:D:D:D sizi hayvanları koruma dernene sikayet edicem :D:D:D:D allahım yaa :D:D:D:D:D:D:D cok aradınmı bunu :D

Mr.Black

Acemi
Üye
sinek yerine arı kullanılsa daha hızlı uçmaz mı?:Temeroso: yada peygamber böceği kullanarak havada helikopter gibi asılı kalmasıda sağlanmaz mı? :Orgasmo:

SGOR

Kıdemli
Üye
:Cachondon::Cachondon::Cachondon::Cachondon:

çok güzel ya yazın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum bende yapıcam

..YuDuM..

Amatör
Üye
hhahahaaha allaım yarabbim yaf :D ama bi sorun var ben sinekten tiksinirim elimle tutamam acucukta korkarım :)))) ayy tam bi erkek fatma oldum he.. ben en iyisi uzak durayım size kolay gelsin :D:D

Üst Alt