• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kesin Çıkan fal

G

Gülgül

Ziyaretci
Oda biseymi mahmur diye bir falcı var tesadüfen tanıştım anayasa bir ilçede yaşıyor sorularıma tek tek değindi bir kurşun döküyor selanik ten gelmiş kursunda bile rahatlatıyor tlfonda sıkılıp bunaldigimda daima benle haydi deneyin

K

Kader

Ziyaretci
Benim adim gullu paris te yasiyorum tam 30 metre rutubetli bir ev de yaşiyorum ben bu temuz da yeni bir eve tasinacakmiyim

stag06

Acemi
Üye
Merhaba ben geçen gün instagramda bi felci buldum kadından randevu alınıyor ve onun belirlediği bi cafede gittim neyse karşılıklı kahve içtik ve falına öyle güzel baktiki tıkır tıkır her dediği çıktı ve araştırdım birçok unluyede fal bakıyo terapi gibi oluyo yogun bi falci ve ucuzda tek sıkıntı çok zor randevu alınıyor istanbulda yaşıyor whatappdan iletisime gecebilirsiniz seda falıcinin adı numarasi 546 622 xxxx
o falcının telefonunu açık olarak yazarmısın lütfen...

egeMenBiseks

Acemi
Üye
muhakkak bu işi yapanlar yasal çerçeve için de yapan da var mesela benim ablam gibi yasal ve vergi levhasına sahip insanlar çok az biz işimizi titiz ve yasak olarak yapıyoruz ister telefon da görüntülü isterseniz home ofisimiz de misafir ediyoruz tarot yıldız nağme tarot katarina su falı gibi bakımlar yapılır istanbul bahçelievler...

Üst Alt