• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kesin Çıkan fal

sevinç

Acemi
Üye
100 100 çıkan fal , ücretsiz gerçek çıkan fal baktır , geleceği öğrenme falı , dilek tut fal bak , gerçek çıkan fal baktırmak istiyorum , beni arayacak mı fal , tarot falı , evlilik falı bak

Selam arkadaşlar.Birçok yerde bu soruyu sordum ama kimse bilemedi. konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. size başımdn geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bir komşumuzun kızı bana fal bakmak istedi. Bende normalde fala inanmayan biriyim. Ama bu fal çok farklıydı. Tıpkı eski filimlerdeki gibi bir çeşit fal. Mesnon kemik falı. Bu kızın falıma bakıp söyledikleri şeyler 3 ay kadar süre içinde başıma geecek şeylerdi. ilk bir ay aynen çıktır şuana kadar. Ama işin beni şaşırtan yanı şu oldu. Bir cafe de Mesnon kemik falı bakıldığını duydum. orayada gittim. oradada bir kadın bakıyordu ve komşumun kızıyla aynı şeyleri söyledi bana. şok oldum. ve bu iki kişinin birbirini tanıması imkansız. en sonunda internet sitesinde baktırdım. bu kezde aynı şeyleri duyunca aklım durdu.Şok olmuş durumdayım. benki fala inanmayan biriyim. Şimdi 1 ay kadar sonra sevgilimin bana döneceğini biliyorum. çünkü üçüde aynı şeyi söyledi.

Mesnon kemik falında yanılma yokmuş.

Şimdi burada gördüğüm kadarıyla Mesnon kemik falı bilen yok. Eğer varsa bana bakabilirmi. Ve bu konudaki düşünceleriniz nelerdir. Şimdi ben Mesnon kemik falına göre bir ay sonra sevgilime kavuşuyorum ve kavuştuktan iki ay sonra ayrılıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz Mesnon kemik falı hakkında?

Arkun

Tecrübeli
Üye
kendinizi şartlandırırsanız söylenenleri yaparsınız bu tür fallar bir tür hipnozdur insanlara ne olacağını söyleyerek o yönde davranmalarını sağlarlar

consume

Kıdemli
Üye
kendinizi şartlandırırsanız söylenenleri yaparsınız bu tür fallar bir tür hipnozdur insanlara ne olacağını söyleyerek o yönde davranmalarını sağlarlar
katılmıyorum .
misal biri hastalanacak dediler.
hipnozla anneni kardeşini hasta nasıl edebilirsin
seni sevmeyen bir insanla hatta hiç tanımadığın bir insan tarafından sevilmeyi nasıl başarabilirsin.

yeşeren

Tecrübeli
Üye
Misafir gittiğim bir köyde , bir gün pencereden bakıyordum yaşlı bir adam geldi pencerenin önüne..Siz nişanlandınız değilmi dedi. Tanımadığım bir adam. Nişanlandığımı bildi. Evet dedim. Falına bakmak istiyorum dedi. Ev sahibi içeri aldı adamı ve falıma baktı. İsmimden ebced hesabı yapıyormuş. Annemin adıyla birlikte.

Nişanlandığım kişinin nereli olduğunu sordu söylemedim. Bazı hesaplar yaptı ve kendisi söyledi nereli olduğunu. Annesinin babasının mesleğini, ki,şisel özelliklerini, evliliğimin nasıl olacağını bana uzun uzun anlattı. İyi bir evlilik yapacağımı, benim düzeltmem gereken olumsuz yönlerimi, eşimin iyi bir insan olduğunu anlattı.

Evlendikten sonra söylediği şeyler çıktı.

Evlenince çocuklarım oldu, onlara anlattım, onlarda gitmek istedi.Gittiğimde çocuklarım hakkında da çok iyi şeyler söyledi. Çok sevindik. Ama kardeşimin çocukları hakkında çok kötü şeyler söyledi. Yüzlerine karşı sizden hiç bir b..... olmaz dedi. Çok şaşırdım. Gerçektende kardeşimin çocukları bazı sorunlar yaşadı ve aynı adamın verdiği bir takım dualarla bazı sorunlarını hallettiler.

Bazı insanlar bazı şeyleri bilebilir. Bu Allah izin verirse oluyor. Kafayı fazla takmamak lazım Allah herşeyin sahibidir, ona güvenmek yeterli.

consume

Kıdemli
Üye
Misafir gittiğim bir köyde , bir gün pencereden bakıyordum yaşlı bir adam geldi pencerenin önüne..Siz nişanlandınız değilmi dedi. Tanımadığım bir adam. Nişanlandığımı bildi. Evet dedim. Falına bakmak istiyorum dedi. Ev sahibi içeri aldı adamı ve falıma baktı. İsmimden ebced hesabı yapıyormuş. Annemin adıyla birlikte.

Nişanlandığım kişinin nereli olduğunu sordu söylemedim. Bazı hesaplar yaptı ve kendisi söyledi nereli olduğunu. Annesinin babasının mesleğini, ki,şisel özelliklerini, evliliğimin nasıl olacağını bana uzun uzun anlattı. İyi bir evlilik yapacağımı, benim düzeltmem gereken olumsuz yönlerimi, eşimin iyi bir insan olduğunu anlattı.

Evlendikten sonra söylediği şeyler çıktı.

Evlenince çocuklarım oldu, onlara anlattım, onlarda gitmek istedi.Gittiğimde çocuklarım hakkında da çok iyi şeyler söyledi. Çok sevindik. Ama kardeşimin çocukları hakkında çok kötü şeyler söyledi. Yüzlerine karşı sizden hiç bir b..... olmaz dedi. Çok şaşırdım. Gerçektende kardeşimin çocukları bazı sorunlar yaşadı ve aynı adamın verdiği bir takım dualarla bazı sorunlarını hallettiler.

Bazı insanlar bazı şeyleri bilebilir. Bu Allah izin verirse oluyor. Kafayı fazla takmamak lazım Allah herşeyin sahibidir, ona güvenmek yeterli.
ebced hesabı dediğiniz yıldızname gibi bir şey mi ?

yeşeren

Tecrübeli
Üye
ebced hesabı dediğiniz yıldızname gibi bir şey mi ?
Bilemiyorum inanın. Anne ismini ve kendi isminizi sorup bir çok şey söylüyor. Kalemle bir şeyler yazıp çiziyor ve söylüyor. Bende anlamıyorum. Çevresindekiler ebced hesabı yaptığını söylüyor. Ama görünmeyen bir takım varlıklarla konuştuğu da söyleniyor.

F

ferize

Ziyaretci
kave fali

kave fali ve su fali bakiyom internette hepsinde kotu cikiyor lutfen bide siz bakin

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Bnde annemin kendi adımı solesem bnm içinde baktırırmısın

B

Birsen138

Ziyaretci
Merhaba ben geçen gün instagramda bi felci buldum kadından randevu alınıyor ve onun belirlediği bi cafede gittim neyse karşılıklı kahve içtik ve falına öyle güzel baktiki tıkır tıkır her dediği çıktı ve araştırdım birçok unluyede fal bakıyo terapi gibi oluyo yogun bi falci ve ucuzda tek sıkıntı çok zor randevu alınıyor istanbulda yaşıyor whatappdan iletisime gecebilirsiniz seda falıcinin adı numarasi 546 622 xxxx

Üst Alt