• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kendim ettim kendim mi buldum? Bitirdim ben sebep oldum

Okunuyor :
Kendim ettim kendim mi buldum? Bitirdim ben sebep oldum

biperva

Acemi
Üye
Merhaba! Ne yapacağını bilemez, bi haldeyim sorunlu bi insandım başarsız üç ilişki den sonra erkeklere zerre güveni kalmamış biri.. Babam bile annemi aldattıysa herkes aldatır diye düşünmeye başladım.. Hayatıma girmek isteyenlere izin vermedim hep kaçtım korktum biri çıktı zorladı.. Başımdan geçenleri söyledim iyi değilim sorunlarım var dedim ama iki ayın sonunda onunla ilişki içindecbuldım kendimi..
Güven problemim var başlarda hep alttan aldı beni en ufak şeyde kavga çıkardım çevirim içi iken bile ekran görüntüsü yapıp kimle konuşuyor onu atıyordu.. Çok yoğun bi tempo da çalışıyor onun içinde bile hafta da en az bi kere yanıma geliyordu İzmite limanda lojistik firması var ben anlayışlı olmak için çabalıyorum ama an geliyor kendimi kaybediyorum en ufak bişey de sen den ayrılıyorum diip rest çekiyorum.. Aldattığını kuruyorum kafamda sürekli az ilgisi azalsa işi var biliyorım ama ayrılacak gibi düşünüp o bitirmeden ben bitireyim diyorım.. Sürekli kavga etmeye başladık ilk zamanlar alttan alıyordu sonra o da bağırmaya başladı güvenmiyorım diye.. Gittiği yerde resim atıyordu bana.. Kendimi çok değerli korumada hissediyordum onun yanında. Çok mutlu ediyordu ilk günden beri bana evlenelim diyor ben erken erken dedim ama zaman içinde evlilik konusunu kapattı gibi oldu bende kendi kendime kurmaya başladım.. İki haftadır ihale için elazığdaydı sırf beni görmek için günü birlik istanbula gelip gitti. Gelince evlilik konusu açılınca bana bu sene değil öteki yaz evlenelim mi dedi bana da bu uzak geldi.. Ortası olsun istedim aslında şimdi dersem de gelit ama kendisi benimle bi an önce evlenmek istesin istiyorım biliyorım bencillik belki. Sonra bana işlerini düzene koymak istediğini eklendiğinde daha rahat geçirmek istediğini düğün nişan hepsi çok gösterişli olmasını istediğini söyledi. Eğer dediği tarihte olursa çırağan da yapabilir mis yok söz bile ihtişamlı olacakmış.. Ben bunları istemiyorım zaten var durumu çok çok iyi villa istemiyorum çırağan olmasın huzurlı bi yaşam istiyorum sadece.. Onunda kötü tarafı bu çok hırslı 26 yaşında herşeyin sahibi olmuş sürekli çalışıyor..
Baktığımda hep hayatını erteliyor aslında 26 yaşında ama evlenince yaşamak istiyor.. Ama bazen unutuyor benim isteklerimi görmezden geliyor.. Bi yandan çok seviyorum bi yandan da bunları düşünüyorım benim de en kötü yanım kendi kendimi doldurmak doldurup sonra konuşmafan suçlamak adam benim için kalktı geldi geri Gitti aynı gün karda kıyamette ben ona ayrılık mesajı attım beni sevmiyorsun istemiyorsun çırağan da düğün yapmak için beninmle evliliği erteleyebilyorsın diye ayrıldım o mutlu mutlu aşkım geldim indim yazarken ben ona bunları dedim.. Ve sorun da kavga ettik.. Tamam nasıl istersen dedi sonra bişey yazmadı.. Engelledi WhatsApp dan aramafan tek mesaj atılabiliyor.
Ben daha önceleri de bi çok kez bunu yaptım her seferinde engeller kızıp sonra sabah hiç bişey olmamış gibi yazardı.. Bana biraz gönlünü alırdım sonra bu sefer öyle olmadı hiç bişeye cvp vermedi... İki gün oldu bitti mi diye soruyorum bitti ise söyle diyorım ona bile cvp vermiyor o kadar.. Şimdi napcamı bilmşyrom pişman oldum bi sürü şey yazdım özür diledim ama bişey yazmadı.. Sonunda çıldırttım onu hak ettim aklım başıma geldi ama geç oldu galiba

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Adamı çok boğmuşsunuz o da bıkmış sonunda ve tamamen vazgeçmiş. Ve vazgeçmekte de sonuna kadar haklı. Bu kadar yoran bir ilişkiyi kimse istemez. Sizin gibi sürekli erkeklerin başının etini yiyen kadınlar yüzünden erkeklerin kadınlara olan güvenleri sarsılıyor. Sonra karşılarına hangi kadın çıksa aynı kefeye koyuyorlar yaşadıkları hayal kırıklıkları yüzünden. Bu şekilde davranarak ne sağlıklı bir ilişki yaşayabilirsin ne de sağlıklı bir evlilik yapabilirsin. Sürekli kendini dolduruşa getirerek ancak paranoyak olursun ve sonunda adamı da iyice bezdirip böyle bir sonuca ulaşırsınız. Eğer sizi affetmezse yapacak fazla bir şey yok. Onunla yada onsuz hayatınıza bir şekilde devam etmek zorundasınız. Allah yardımcınız olsun!

Üst Alt