• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kehanet Paniği!

Okunuyor :
Kehanet Paniği!

KİRMİZİELMA.05

Tecrübeli
Üye
Kehanet paniği
Bulgaristan'da halkın çoğu 2010'da Üçüncü Dünya Savaşı'nın çıkacağına inanıyor. Bunun sebebi 11 Eylül saldırılarını, Obama'nın Amerika'ya, Putin'in Rusya'ya başkan olacağını bilen Bulgar kahin Vanga Nine'nin kehaneti

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Vanga Nine’nin söylediklerinin büyük bülümü doğru çıktı. Vanga Nine Bulgaristan’da çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkiledi.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman Nazi Lideri Adolf Hitler, Vanga Nine’yi bizzat ziyaret edip akıl danıştı. Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı Vanga Nine 1996’da öldüğünde 84 yaşındaydı.

NELERİ BİLDİ?

1- “Kursk su altında kalacak, bütün dünya arkasından ağlayacak.” (Rus donanmasına ait Kursk adlı denizaltı 12 Ağustos 2000 tarihinde Barents Denizi’nde yürüttüğü torpido eğitimi sırasında meydana gelen patlama sonucu batmış, içindeki 118 Rus askerin tamamı ölmüştü.

2- “Vladimir’in zaferi dünyada her şeyi etkileyecek.” (2000’de Rusya Cumhurbaşkanı seçilen Vladimir Putin’in döneminde ülke ekonomisi hızla düzeldi. Rusya yeniden ‘süper güç’ olarak görülmeye başlandı.)

3- “Amerika’nın 44’üncü başkanı siyah olacak. Siyahi liderin gelmesinden sonra ülke ekonomik krize girecek. Dünyaya barış değil, felaket getirecek.” (Amerika’nın 44’üncü başkanı olan Obama göreve geldiği günden bu yana ekonomik krizle boğuşuyor. Büyük umutlarla seçilen Obama ilk iş olarak Afganistan’daki asker sayısını artırdı.)
4- İki çelik kuş kulelere çarpacak, gökyüzü aydınlanacak.” (11 Eylül 2001’de teröristlerin kaçırdığı iki uçağın Amerika New York’taki İkiz Kulelere çarpması sonucu 3 bin kişi öldü.)

5- “İklimler değişecek.” (Etkisini giderek artıran küresel ısınma nedeniyle artık mevsimlerin karakteristik özellikleri değişti.)

GELECEKTE NELER OLACAK?

2011-Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal silahlar kullanacak.

2014-İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.

2016-Avrupa’nın nüfusu azalacak.

2018-Dünyanın yeni hakimi Çin olacak.

2043-Müslüman bir devlet Avrupa’ya hükmedecek. 2046-Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak.

2076-Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek.

2088-Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek.

2097-Kimse yaşlanmayacak.

2167-Yeni bir din gelecek.

2304-Ay’ın tüm sırları çözülecek.

3797-Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak.
Posta Gazetesi
Güncel!
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
bulgaristanda ,


iste fotografi:

VANGA aslinda BABA VANGA denen bir ihtiyar kadinin torunudur. Kehanet sadece yalan devlet eliyle yapilan yalan


Oncelikle BABA VANGA kim oldugunu anlatayim:
BABA VANGA Todor jivkov zamaninda cok fakir hale dusmus bir kadin ,
SIFLIS: FRENGi cinsel hastaligina yakalanmis bir kadin , hafif gozu de biraz kor
guzellik desen yok,cinsel hastaligi yuzunden de kimse yanina yaklasmiyor. Ve is te vermiyor

TODOR JIVKOV a dilekcede bulunuyor, ben calisamiyorum bana maas baglarmisin, JIVKOV da Ben sana baglarim ama buna digerleri razi olur mu ??? Komunist sistem icinde
kimse haksiz para kazanmasina sebep vermemek icin kabul etmiyor.

2nci mektupta Hic olmazssa kendim para kazanayim diye birseyler yapmama musade edin goz yumun - Komunist sistemde FALCILIK haa bu cok zor. haksiz para kazanmak
ancak kapitalist sistemde mevcut

Todor jivkov da goz yumuyor parti de birsey demiyor bu kisisel bir caba Kadin ac kalmasin diye Devlet baskani JIVKOV kadinin evine 3-4 ziyaret ediyor kadinin yolunu aciyor, devlet baskani bile fal baktiriyor diye gecince baska ulkelerden de musteriler akin ediyor

--jivkov bakiyor ki falcilik devlet ekonomisine bile turist cekiyor ,komunizm icinde tek buna musade ediyor fal baksin diye. kadin gercekte falci degil ama adi cikmis.
kadin hakkinda 3-5 hikaye uyduruluyor falim cikti diye .

__ fal bakmasi ise soyle frengi hastasi oldugu icin kimse yanina yaklasmiyor , yaninda baska bir kadin soyluyor fali. kehaneti. . VANGA oldukten sonra fiyasko cikiyor ama o yanindaki kadin ses etmedigi icin konu kapali kaliyor.
Simdi ise var olan meshur ismine KIZ torunu konuyor. o zamana kadar vangayi torun gormemis bile. ama kadin falciyim diye isim yapmis.

fallarin cogu atmasyon cikmamis , bu bir devlet destegi ile turizm ve turist cekmek icin.

Kahinlikle alakasi yok. PARA ve PARA

senolmutlu@2008 SUPERMEYDAN (bu yazimi daha once yayinladim)
 
Üst Alt