Kayseri Yabancı Dil Kursları

Aktif Dil Kursu
Kayseri Kocasinan'da hizmet veren bir kurstur. Aktif Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aktif Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aktif Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KAYSERİ / KOCASİNAN
Adı: AKTİF DİL KURSU
Adresi: GEVHER NESİBE MAH.TEKİN SOK. MİRABOĞLU İŞ MERKEZİ NO:24 KAT:27 KOCASİNAN-KAYSERİ
Telefon Numarası: 3522229134
Faks Numarası:
E-mail Adresi: activeeng@hotmail.com

Aydil Yabancı Dil Kursu
Kayseri Kocasinan'da hizmet veren bir kurstur. Aydil Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aydil Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aydil Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KAYSERİ / KOCASİNAN
Adı: AYDİL YABANCI DİL KURSU
Adresi: SİVAS CAD. BAHÇE APT. KAT:4 KOCASİNAN/KAYSERİ
Telefon Numarası: 3522319232
Faks Numarası:
E-mail Adresi: info@aydil.com

Balkaya Yabancı Dil Kursu
Kayseri Kocasinan'da hizmet veren bir kurstur. Balkaya Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Balkaya Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Balkaya Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KAYSERİ / KOCASİNAN
Adı: BALKAYA YABANCI DİL KURSU
Adresi: SAHABİYE MAHALLESİ İSTASYON CADDESİ NO:8 KAT:3/303-306 KAT:6/602-603 KOCASİNAN/KAYSERİ
Telefon Numarası: 3522314127
Faks Numarası:
E-mail Adresi: info@balkaya.com.tr
 
M

Mehmet Yücel

Ziyaretci
MYDİL YURT DIŞI DANIŞMANLIK Almanya Aile Birleşimi Al Sınavını 1 Ayda kazandırıyoruz. Derslerimiz Pazar günü hariç her gün vardır. Derslerimiz saat 10.00' da başlar 16.00' da biter. Öğrencinin sınıf açılmasını beklemesine gerek yoktur çünkü derslerimiz birebir yapılmaktadır. Vize Dosyasını ücretsiz hazırlamaktayız.
Bulunduğu Yer: KAYSERİ / MELİKGAZİ
Adı: MYDİL YURTDIŞI DANIŞMANLIK
Adresi: CUMHURİYET MAH. MEVLEVİ CAD. MEVLEVİ İŞHANI NO:33/8 MELİKGAZİ/KAYSERİ
Telefon Numarası: 3522321838
E-mail Adresi: info@mydilkursu.com
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Kayseride bulunan Heydil atölyesi hem eğitimiyle hem de kurs ücretleriyle kesinlikle Kayseri'nin en iyilerindendir. Tavsiye ederim bende.

Web site: heydil.net

Mail: info@heydil.net
 
Üst Alt