• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kaykay

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Kaykay

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar, "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Suradaki Rolls-Royce'u görüyor musun ? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin."

Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır, "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Suradaki Mercedes'i görüyor musun ? Cennetteyken onu kullanacaksın." der

Ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der, "İtiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği, "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perisan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar.
-"Heyy! Ne oldu sana?" der ikinci adam,
-"Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, herşey mükemmel ama sen niye bu haldesin??"
-"Bugün karımı gördüm!" der birinci adam.
Diğerleri,
-"Aaaa! Ne kadar güzel! peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur:
-"Kaykay'la dolaşıyordu !"
 
Üst Alt