• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Karsinizda bir erkek aglarsa ne yaparsınız?

• Konbuyu başlatan sibel
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 63
  • Görüntüleme 10K

Okunuyor :
Karsinizda bir erkek aglarsa ne yaparsınız?

girdapsedef

Tecrübeli
Üye
senin yazdığını hatırlamıorum cerah ama yazdıysan bile fikirlerimizin bazen uyuşması gayet normal bi olay

Affrodit

Tecrübeli
Üye
yaseminella bu ne erkek düşmanlığı böle bir gün karşına gerçekten sevdiğin birinin çıktığını ve onun seni anlamayıp ağlattığını düşün nasıl bir gün duygu yoğunluğu yaşardın girdapsedef sanada katılıorum cerrahada zaten aynı yazıda onada hak vermiştim ağlatmak deil mutlu edebilmek marifet bencede:smile: :smile: :smile:

bozkurt864

Acemi
Üye
Ben bazilarinin “gözyasi yenilmektir” dediginin aksini savunuyorum. Bu şiddetmiki gücsüzlügü simgelesin. Unutmayalimki ağlamak insan işidir ve hepimiz insaniz. Kim ve ne için ağlanildiğinin doğru ve yanlişlari tartisilabilinir (neye yarar orasını bilemem?) fakat bence konunun burada saptirildiği nokta yanliştir. Üstelik her gözyasinada timsah-gözyaşlari olarak bakmayalim ltf (Admin bu lafim herkesten önce sana!) Ha’ onlardan Yok mu? Var tabi ki ama suçlu(larla) birlikte sucsuzada hüküm vermemek gerek diye düsünüyorum..

Sibel arkadaşim ben senin sormuş olduklarina kendimce cvp vermek istiyorum::
(..Ayrica konu icin tsk'ler..)

Hic bir erkek karsınızda agladımı?

Evet ağladi ve hatta intihara bile teşeffüs etti..
(Hmm bak bundanda iyi konu çıkar ben bunada bi konu başlığı açayim en iyisi!?) :rolleyes:

Aglarsa ne dusunursunuz?

Ne mi düşünürüm? Açıkcası “erkekler ağlamaz” sözüne tamamiyle karşıyım, ama bi erkekte olur olmadik yerde tabiri cayizse hüngür hüngür ağlamamali. Hani derler ya “erkek dediğin dışarda aslan evde kedi olmali” bencede öyle olmalı. Hem insan sevdiğinin yaninda (sevdiği için) ağlamayacakta nerede ağlayacak? Unutmayalımki insan üzüntüden olduğu kadar mutluluktanda ağlar..

ona karsı tutum ve davranısınız ne olur?

Tutum ve davranışları herzaman için O’an içinde bulunulan durum belirler..

Saygı & Sevgiler gitmesi gereken yerlere!

cCc_BoZKuRT864_cCc

angel67

Acemi
Uzaklaştırıldı
Ben karşımda bi erkeğin ağlamasına asla dayanamam.Yani çook sinir olurum.ne o öyle kendini acındırmaya çalışıyomuş gibiiiii.:mad:

girdapsedef

Tecrübeli
Üye
ya bence ağlamak acındırmak değildir (timsah gözyaşları hariç)insan seviosa kaybedlişine alar ve-ya haksızlığa ne bilim ağlamak ii bişi değilki ALLAH kimseyi ağlatmasın

***-SeLeN-***

Acemi
Üye
o erkek sevgilimse bende onla oturur ağlarım(konuya bağlı):)ama başka bi erkekse ''hadee başka kapıya'' derim.başıma böle bişi gelmişti en yakın erkek arkadaşım ağlayarak beni sevdiğini sölemişti.bence erkekler ağlamaz lafı çok saçma insann ruh haline göre biş bu bence.

Üst Alt