Karınızı dövebilir, kulaklarını çekebilirsiniz

İngiltere'de Müslümanlara yönelik hazırlanan "evlilik rehberi" kitabında erkeklere karılarını dövebilecekleri öğütlenmesi ülkede şok etkisi yaptı.

160 sayfadan oluşan A Gift For Muslim Couple (Müslüman Çiftlere Bir Hediye) adlı kitapta erkeklere karılarını "sopayla ya da elle dövebilecekleri, kulaklarından çekebilecekleri" tavsiyesinde bulunuyor. İzin almadan kadınların evden dışarı çıkmaması gerektiğini yazan kitap kadınların erkekleri için süslenip onların arzularını tatmin etmeleri gerektiğine işaret ediyor. İngiltere'de kitapçılarda ve internet sitelerinde satışta olan kitap hakkında ılımlı Müslüman akademisyen Tarek Fatah'ın dava açacağını söyledi. Fatah bu tavsiyelerin kabul edilemez olduğunu belirtti.

gazeteport

Değerli yorumları alıyım.:)
 
selam ederim;

ne kadar anlaşılamamış yanlış yorumlanmış bir din. ulu Allah idrak ve anlayış verecek insanlar geri buldukları islamiyetin aslında ne kadar ileri ve humanist bir anlayış oldugunu idrak edeceklerdir. bu bize ulu Allahın cebrail as tarafından vermiş oldugu vaadidir. o sözünden geri dönmez. ve herşeyi zamanına göre verendir. kusurlarımızı affetsin yanlışlar bize mahsustur.
 
Üst Alt