• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kardeşiniz gibi gördüğünüz biri size aşık olursa?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Kardeşiniz gibi gördüğünüz biri size aşık olursa?

İnci

Kıdemli
Üye
Kardeşiniz gibi gördüğünüz evli,çocuklu yarı yaşınızda bir bayan size takıntılı,sağlıksız bir aşk hissederse ve siz de bunu anlasanız,
sizin bu aşka tepkiniz nasıl olurdu?

Guney

Kıdemli
Üye
bu soru sanırsam erkeklere sorulmuş...:))

halüsünasyondur zaman zaman olur bunlar çok takılma sıradan bir durum gibi davran derim..eğer bana sorarsa ki genelde sorarlar,
aksini düşünürsek yani bir erkek bu durumu yaşadığında biraz daha açarsak evli çocuklu ve genç erkek bunu yaşıyorsa "boş ver keyfine bak" demem dikkat et derimm.:))

ayrıca bu tip duygusal iniş çıkışların her iki cins tarafından da KULLANILMAMASI ve bu konuda özen gösterilmesini ise İNSANİ br durum olarak görür kullananların ise çok daha tehlikeli ,haris,ve insani nüvelerden uzak bulurum ki bu durum salt benim "bulmam" değil,insani bir bir özelliğin olmaması durumudur..

bayağıda uzun yazmışım yahu..:))

aşk olsun hepinizde..

simqe

Kıdemli
Üye
Kardeş gibi görülenin ayıbıdır....utanmazlığıdır,helede bunu dile getirmişse ayıbı yüz karalığına dönüşmüştür.Böyle bir olaya şahit olmuştum gerçekten yüz karası bir olay allah kimsenin başına vermesin

Üst Alt