• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbAdvanced cmps Karakter Sayısını Ayarlama ???

qwerclock

Acemi
Üye
Haber modülünde açtığımız konunun tamamı gözüküyor. Sayfa Çok acayip bir şekilde büyüyor...
Açtığımız konudaki açıklamaların misal 10 kelimesi gözüksün sonra " devamı" yazısı yazsın istiyorum ama bir türlü bulamadım ...
Fikirlerinizi bekliyorum..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Haber modülünde açtığımız konunun tamamı gözüküyor. Sayfa Çok acayip bir şekilde büyüyor...
Açtığımız konudaki açıklamaların misal 10 kelimesi gözüksün sonra " devamı" yazısı yazsın istiyorum ama bir türlü bulamadım ...
Fikirlerinizi bekliyorum..
Bu ayar Haber modulunde var zaten
ACP/vBaCMPS/Edit modul den Haber modulunu seç Burada Maximum Characters to Display yazısını bul karsısındaki rakamı goruntulenmesini istediğin rakam ile değiştir. Bizde bu ayar 500 karakterdir Metin 500 karakteri geçtiginde devamı yazısı çıkar

vahit_k

Acemi
Üye
Karakter sayılarıyla ilgili bvenimde bir sorunum var suan maksımum karakter sayısını 75 yaptım ama bazı haberlerde bu karakterın cok altında 15 karakter gıbı bazı haberlerde ıse cok fazla karakter cıkıyor 150nın uzerındde bunun sebebı nedır bundan oncekı surumum 2.1.1 suan kı surum ise 3.0.1 eskı surumde boyle bır sorun yasamamıstım yardımcı olursanız cok sevınırım

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Karakter sayılarıyla ilgili bvenimde bir sorunum var suan maksımum karakter sayısını 75 yaptım ama bazı haberlerde bu karakterın cok altında 15 karakter gıbı bazı haberlerde ıse cok fazla karakter cıkıyor 150nın uzerındde bunun sebebı nedır bundan oncekı surumum 2.1.1 suan kı surum ise 3.0.1 eskı surumde boyle bır sorun yasamamıstım yardımcı olursanız cok sevınırım
Kullanılan Boşluk ve satır lar karakter sayısını değiştirebiliyor . Safları sıklaştırıp deneyin :))

vahit_k

Acemi
Üye
Kullanılan Boşluk ve satır lar karakter sayısını değiştirebiliyor . Safları sıklaştırıp deneyin :))
Karakter sayılarını onların etkıledıgını bılıyorum ama bır turlu duzeltemedım ben panelden gorunmesı gereken karakter sayısını 75 yaptım bazı haberlerde karakter sayısını asıyor bazı haberlerde karakter sayısının cok altına dusuyor buda portaldakı duzenı bozuyor guncelleme yapmadan once 2.1.1 kullanıyordum hıc sorun olmuyordu bu sorun 3.0.1 e guncelledıkten sonra cıktı ayrıca haber modulum ıkı sutunlu halde

Üst Alt