Kamil Kahraman Kimdir?

Merhabalar Ortalama 4 yıldır web ortamındayım. C # , PHP gibi programlama dilleri ve arama optimizasyonu SEO Uzmanı olan kişi.
SEO Hakkında düşünceleri ;
Web dünyası gün geçtiktçe gelişmektedir gelişim gösteren internet ağında projeler ile gelir sağlamayı başaran webmaster topluluğu , Google’nin algoritma farklılığı ilede SEO Sektörüne aşırı bir ilgi ve yoğunluk olduğu fark edilir durumda.
Seo uzmanı dâhi kesinlikle google algoritmasına hakim kişiler değildir , benim düşüncemden yol’a çıkarsak eğer bu işi yapan her kim ise sadece algoritma’yı tahmin edebilir. Algoritmayı bilen kullanıcı sıralamalarda yükselme gibi bir kaygısı olmaz sonuçta algoritmanın nasıl hareket ettiğini biliyor.
SEO ( Arama optimizasyonu ) ve bu alanda hizmet veren kişiler sayesinde günümüzde bir çok firma sitesini hedef kelimede üst sıralar’a çıkararak iş alımı ve prestige’ni yükseltmekte. SEO’ya gerçekten hakim bir web kullanıcısı kesinlikle işsiz kalma gibi bir durum yaşayacağını sanmıyorum.
Bunlar benim tecrübelerim ve düşüncelerim nasıl değerlendirmek istersiniz bilemiyorum ancak , Herkese bol neşeli ve mutlu günler diliyor.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Pek anlayamadım da " Kamil Kahraman " siz misiniz...?

Sağlıcakla kalınız...

Merhabalar Ortalama 4 yıldır web ortamındayım. C # , PHP gibi programlama dilleri ve arama optimizasyonu SEO Uzmanı olan kişi.
SEO Hakkında düşünceleri ;
Web dünyası gün geçtiktçe gelişmektedir gelişim gösteren internet ağında projeler ile gelir sağlamayı başaran webmaster topluluğu , Google’nin algoritma farklılığı ilede SEO Sektörüne aşırı bir ilgi ve yoğunluk olduğu fark edilir durumda.
Seo uzmanı dâhi kesinlikle google algoritmasına hakim kişiler değildir , benim düşüncemden yol’a çıkarsak eğer bu işi yapan her kim ise sadece algoritma’yı tahmin edebilir. Algoritmayı bilen kullanıcı sıralamalarda yükselme gibi bir kaygısı olmaz sonuçta algoritmanın nasıl hareket ettiğini biliyor.
SEO ( Arama optimizasyonu ) ve bu alanda hizmet veren kişiler sayesinde günümüzde bir çok firma sitesini hedef kelimede üst sıralar’a çıkararak iş alımı ve prestige’ni yükseltmekte. SEO’ya gerçekten hakim bir web kullanıcısı kesinlikle işsiz kalma gibi bir durum yaşayacağını sanmıyorum.
Bunlar benim tecrübelerim ve düşüncelerim nasıl değerlendirmek istersiniz bilemiyorum ancak , Herkese bol neşeli ve mutlu günler diliyor.

Dam üstünde saksagan , vur beline kazmayi...

Baslik ne , konu ne..?

Hadi basligi gec , konunun bizle alakasi ne, süpermeydanla nasil ilintisi var...?

Dam üstünde saksagan , vur beline kazmayi...

Baslik ne , konu ne..?

Hadi basligi gec , konunun bizle alakasi ne, süpermeydanla nasil ilintisi var...?

Konuyu açan arkadaş biyografi kısmına kendisini eklemiş ayrıca webmaster ve seo konusunda uzman olduğunu bildirmek istemiş inceden reklam gibi görünsede Supermeydan sitesi Seo ve Webmaster'lar için bilgi alınabilecek sayılı sitelerden..

Kamil Kahraman isimli genç arkadaşımız web deneyimlerini aktarmak maksadıyla sitemizi seçmiş Supermeydan sadece yorumların yer aldığı bir forum sitesi değil aynı zamanda aktüel bilgilerin erişim kaynağıdır ve webmasterlar içinde hazine kaynağıdır ki sitemizin kurucusu Yüksell en iyi webmasterlar kategorisinde elit kategoride yer alır...

Daha detaylı açıklama yapmak isterim seo,programlama,script gibi ama konunun dışına sapmamak adına bu kadar açıklma yeterli gelir sanırım..Seo konusunda en deneyimli isimlerin başında Mert Gökçeimam gelir kendisi vBSEO Türkiye yetkili satış sorumlusudur..

Konunun Süpermeydan'la alakası şudur sitemiz Webmaster'ların bilgi ve birikim kazanıp kazandıracakları bir sitedir..

Merhaba

Bende ilk mesaji okuyunca bir anlam verememistim.
Sizin toparlayici yazinizla bilgilendim.
Tesekkurler.

Üst Alt