Kafasına kuş s.ctığında şans oyunu oynayan toplumun,ağzına s.ana oy vermesi normaldir

Ayrıca kimse okumuyor sanırım ama AKP karşıtı olan kişilerin ağzından bir kere bile çıkmamasına rağmen Çocuk katili sever yaptınız ya helal olsun.RTE nin bu konuda konuşmalarını dinlemeden akp karşıtlarına terör sever diyebilmeniz çok komik.
Atatürkçülere bunu demeniz küfürdür.Hakarettir.!.....

Ayrıca kimse okumuyor sanırım ama AKP karşıtı olan kişilerin ağzından bir kere bile çıkmamasına rağmen Çocuk katili sever yaptınız ya helal olsun.RTE nin bu konuda konuşmalarını dinlemeden akp karşıtlarına terör sever diyebilmeniz çok komik.
Atatürkçülere bunu demeniz küfürdür.Hakarettir.!.....
behsedilen ifade ne yazık ki size aittir.yazdıklarınızı kontrol edin lütfen.

behsedilen ifade ne yazık ki size aittir.yazdıklarınızı kontrol edin lütfen.
ma ekini hızlı yazdığım için unuttuğumu diyorsanız bu tip oyunlara gerek duymamanız gerekir.
Öbür türlü de ben ne düşündüğümü biliyorum
Ben asla ve asla çocuk katilini ve ABD yi savunanlardan biri değilim.

okuyun :)

Ayrıca yüklediğim videoları görmediniz sanırım .Lütfen iyi takip edin .Klavye sürçmesini takip edip kelime oyunları yapacağınıza iyi okuyun iyi anlayın derim :)

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Ne oluyor ordaaaa....Bakıyorum da " YAVŞAK , AHMAK ..." gibi terbiye göstergesi kelimeler havalarda uçuşuyor...Amaç Gani Müjde'yi mi eleştirmek,yoksa onun konuşma veya benzetme şeklinin algılamasına kapılıp ,fırsat bu fırsattır " KİNİMİZİ KUSALIM " davranışı sergileyerek,ondan daha da aşağı mı inmek....Mesele nedir çok mu karıştırdım,yoksa...:thmbdn:

Adam bir benzetme ile sonuçlar hakkında düşüncesini sunmuş,doğrudur,yanlıştır o ayrı...Adamın ne " yavşaklığı " kalmış,ne " ahmaklığı " kalmış , ne de " ağzına s..çılmadığı "....Valla helal olsun çok düzeyli bir toplumuz....

Sağlıcakla kalınız...

ma ekini hızlı yazdığım için unuttuğumu diyorsanız bu tip oyunlara gerek duymamanız gerekir.
Öbür türlü de ben ne düşündüğümü biliyorum
Ben asla ve asla çocuk katilini ve ABD yi savunanlardan biri değilim.

okuyun :)

Ayrıca yüklediğim videoları görmediniz sanırım .Lütfen iyi takip edin .Klavye sürçmesini takip edip kelime oyunları yapacağınıza iyi okuyun iyi anlayın derim :)

benim size çocuk katili dediğimi nereden çıkardınız?
Benim,tercihleri sebebiyle insanlara sövülemeyeceğini yazdığım mesajıma karşılık sizin yazdığınız mesaj şu idi:

"Yanlış anladınız.Tercih dediğiniz kişi ABD sever ise ve teröristlerle yakın akran ise ve Amacı cumhuriyeti ve laikliği yıkmak ise buna insanların tepki koyması normal değil mi ? "

Ben de bunun üzerine "ABD yandaşlığı ve teröre yakın olmak nasıl bir şey.."diye yazdım.

Lütfen doğru okuyalım.
Lütfen!

benim size çocuk katili dediğimi nereden çıkardınız?
Benim,tercihleri sebebiyle insanlara sövülemeyeceğini yazdığım mesajıma karşılık sizin yazdığınız mesaj şu idi:

"Yanlış anladınız.Tercih dediğiniz kişi ABD sever ise ve teröristlerle yakın akran ise ve Amacı cumhuriyeti ve laikliği yıkmak ise buna insanların tepki koyması normal değil mi ? "

Ben de bunun üzerine "ABD yandaşlığı ve teröre yakın olmak nasıl bir şey.."diye yazdım.

Lütfen doğru okuyalım.
Lütfen!
Lütfen doğru okuyun lütfen :)

Tercihlerden tercihlere fark vardır.Siz akp ve abd yanlısı olan devletin başkanının amacı ülkeyi bölmek ise sizin bunu nasıl hoş gördüğünüzü anlayamadım.
Diye sormuşum sorumu biraz daha açık yazdım.
Ama soruma soru ile değil cevap şeklinde alabilirsem sevinirim Yani sizlere soru sormuşum.Ve sorduğum sorunun aynını bana sormanızı anlayamadım.Onlara yakın olmanın nasıl olduğunu yakın olanlara soracaksınız bana değil :)

B

Babayım

Ziyaretci
Cevap: Kafasına kuş s.ctığında şans oyunu oynayan toplumun,ağzına s.ana oy vermesi no

Bu kadar düşecek bir (z)anatçı değildin sen be GANİ. Zavallılıktan başka birşey değil yazdığın.

Üst Alt