Kafasına kuş s.ctığında şans oyunu oynayan toplumun,ağzına s.ana oy vermesi normaldir

R

redyellow

Ziyaretci
Ağıza küfür etmek günah. Ne ağızı. Yoksa sizde suni temeffüs yapmayamı karar verdiniz?

Çok dindar gördüm sizi. Görende havalarda uçuyor zannedecek.

beni çok dindar görmüşseniz memnuniyet duyarım ama konunun çok dindar olmakla alakası yok, kendiniz de yazmışsınız ağza küfretmek günah diye, ağzına s...çmak vs. demek de aynı şekildedir.

ben bir bilgi olarak yazdım.

kızmanıza gücenmenize gerek yok.

(googleye "ağza sövmek günah mı?" diye yazın çıkan linki okuyun, burda paylaşmak istemedim konu dağılmasın diye)

Son düzenleme:
beni çok dindar görmüşseniz memnuniyet duyarım ama konunun çok dindar olmakla alakası yok, kendiniz de yazmışsınız ağza küfretmek günah diye, ağzına s...çmak vs. demek de aynı şekildedir.

ben bir bilgi olarak yazdım.

kızmanıza gücenmenize gerek yok.

Ağıza küfür etmek günahtır belkievet ama ağızdan ağıza farkeder. Kısasa kısas diye düşünüyorum. Kendimede layık görüyorum söylemeyi.

R

redyellow

Ziyaretci
siz bilirsiniz, dediğim gibi bir bilgi olarak yazdım uyup uymamak size kalmış.

vay bee karşıt fikirli olanlar şans benden demiyor yani ne kadar insanın hakkına giriyosunuz işte siz zavallı insancıklar aslında böyle yaparak sinirlerinizi biraz olsun yenmeye çalışıyorsunuz...karalama politikası her zaman vardır...sizin gibilere mükemmel olmak bile bir kusurdur bence....

Yanlışınız var.Mükemmel olan ATATÜRK..

Düşman kelimesini kullanmaktan -hangi sebebledir bilinmez -kaçınıp da onun yerine "aptal"da karar kılan "denge yoksunlarına" tavsiyem biraz daha yürekli,açık sözlü olsunlur,en azından Milli Şef kadar.Ne demişti Muhteremleri:"..Kimse duymasın,halk bizim düşmanımız!"

Yanlış anladınız.Tercih dediğiniz kişi ABD sever ise ve teröristlerle yakın akran ise ve Amacı cumhuriyeti ve laikliği yıkmak ise buna insanların tepki koyması normal değil mi ?
"...ABD sever ve teröriste yakın olmak" nasıl birşeydir acep, işi mecrasından çıkarıp sövmeye kılıf aramada bu kadar da başarılı olunamaz ki!

Üst Alt