• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadir İnanır akciğer kanseri

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Kadir İnanır akciğer kanseri

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

'Selvi Boylum Al Yazmalım', 'Dila Hanım', 'Bodrum Hâkimi', 'Katırcılar', 'Tatar Ramazan', 'Karılar Koğuşu' gibi klasiklerle Yeşilçam'ın efsanevi isimlerinden biri olan Kadir İnanır, akciğer kanserine yakalandı.

Habertürk Gazetesi'nden Uğur Soysal'ın haberine göre, yakın dostu Saffet Ulusoy'un cenazesine katılmayan İnanır'a geçen hafta rahatsızlığı nedeniyle hastanede biyopsi yapıldı.

Doktorların hastalık haberiyle Kadir İnanır'ın sevgilisi Jülide Kural ve aile fertleri şoke oldu. Tedavi için Üsküdar'da özel bir hastaneye yatan İnanır'ın yakınları, sanatçının moralinin çok iyi olduğunu ve bu hastalığı yeneceğini söylediğini belirtiyorlar. İnanır'ın tedavi için yurtdışında bir hastaneye gitmesinin şu anda söz konusu olmadığı da öğrenildi.
 

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
6 ay sayın. ne yazıkki bu iğrenç hastalığın ölüme götürme süresi bu! 2011 şubat 19 dayımı, aynı yıl ağustos 21 ağabeyimi kaybettim bu lanet illetten!
 

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

'Kansere yakalandı' haberiyle herkesi üzen usta aktör Kadir İnanır, içinde bulunduğu durumu anlattı.“Kansere yakalandı” haberiyle sevenlerini üzen Kadir İnanır’dan iyi haber var. Hastalık erken evrede yakalanmış durumda ve aktör “Bomba gibi döneceğim ekrana” diyor.

* Tesadüfe bakın ki, Kadir İnanır’ın akciğer kanseri olduğuna dair haber sevenlerinin yüreğine bıçak gibi saplanmışken ünlü aktör bıçak altına yattı. Dün sabahki ameliyatın uzaktan yakından ilgisi yoktu akciğerle.

* İnanır’ın ameliyat olmasının sebebi, acılarına dayanmakta zorluk çektiği bel fıtığı illetinden kurtulmaktı. Prof. Dr. Yunus Aydın’ın yaptığı ameliyattan sonra çıktım İnanır’ın 10’uncu kattaki odasına. Neşesi yerindeydi. Yanında hayat arkadaşı Jülide Kural, arkadaşı Doğan Kalkavan, özel doktoru Osman Bulutlar vardı.

* Kadir İnanır, soğuk algınlığı, yüksek ateş ve zatürree şüphesiyle gittiği hastanede yapılan ilk tetkikte akciğerde küçük bir kitleye rastlandığını söyledi ve ekledi: “Bunun üzerine ileri tetkikler yapıldı. İyi ki üşütmüşüm, iyi ki doktora gitmişim. O sayede erken yakaladık kitleyi. Cuma günü kitle, ameliyatla alınacak. Sevenlerim merak etmesin. Sağlığım ve moralim çok iyi. Ahmet Ümit’in senaryosunu yazacağı diziyle bomba gibi döneceğim ekrana.”

* Sanatçının bir de mesajı vardı: “Senin aracılığınla bir tavsiyem olacak insanlara. En küçük bir rahatsızlıklarında, ihmal etmesinler doktora gitmeyi. Erken teşhis çok önemli çünkü.”

Kadir İnanır hastalığını anlattı | magazin haberleri | magazin.ekolay.net
 
Üst Alt