• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınların Tercihi 'Monoton' Erkek

Okunuyor :
Kadınların Tercihi 'Monoton' Erkek

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Kadınların, monoton bir ses tonuyla konuşan erkeklerden hoşlandığı ortaya çıktı.

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre kadınlar heyecanlı bir ses tonuyla vurgulama yaparak konuşan erkeklerden hoşlanmıyor. Kadınların tercihi monoton bir ses tonu ile konuşan erkekler. Çünkü monoton ses tonu hem iş alanında hem de cinsel anlamda erkeğin güçlü olduğunu gösteriyor.

George Clooney, Clint Eastwood gibi aktörlerin bu gruba girdiğini söyleyen ilişki uzmanları, erkeklere ‘Kadınları etkilemek istiyorsanız vurgulu tonla konuşmayın’ tavsiyesinde bulunuyor.

askmen

gordionum

Tecrübeli
Üye
kadınları anlama sanatı tarzında bir kitap çıksa, bestseller olur. ama acaba kendileri kendilerini anlayabiliyormu?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
kadınları anlama sanatı tarzında bir kitap çıksa, bestseller olur. ama acaba kendileri kendilerini anlayabiliyormu?
Canı isteyen erkek öylede güzel anlarki egolarını bir kenara atsalar..
Hem bize eziyet hem kendilerine işkence yaptırıyorlar sonrada kadınları anlama kılavuzuymuş,kitabıymış...

gordionum

Tecrübeli
Üye
kadınlar erkekleri beğenir ve çıkmaya başlarlar. başlar size telkinlerde bulunmaya yok şunu giyme, şunu yapma... aradan zaman geçer derki ben ayrılıyorum! sorulur neden? el cevap benim tanıdığım bu değildi...
yalan diyen parmak kaldırsın!

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
kadınlar erkekleri beğenir ve çıkmaya başlarlar. başlar size telkinlerde bulunmaya yok şunu giyme, şunu yapma... aradan zaman geçer derki ben ayrılıyorum! sorulur neden? el cevap benim tanıdığım bu değildi...
yalan diyen parmak kaldırsın!
Doğru!
Benim tanıdığım o değildi..:freakedout:
Nerde o adam o adamı istiyorum ben...:freakedout:
İlk tanıştığımızdaki halini,huylarını,anlayışını....

Masterlord

Kıdemli
Üye
Doğru!
Benim tanıdığım o değildi..:freakedout:
Nerde o adam o adamı istiyorum ben...:freakedout:
İlk tanıştığımızdaki halini,huylarını,anlayışını....

ilk tanıştığında nerdeyse hiç bi erkek karşısındaki kıza çok fazla önem vermez

sonradan aradaki samimiyet artar ve hatta işin içine resmiyet girerseki sahiplenme dürtüsüde hat saffaya ulaşır
bundan dolayı herseyine dikkat etmesini kadından ister
kendini bilmeyen kadınada her erkek müdahale eder

kendini bilenler uzaktan bile dikkati çekiyor
orturması kalkması konuşması yürüyüsü tavırları
sevgilisinin yüz ifadesinden nedemek istedigini anlayıp söylemesine fırsat vermeden düzeltiyor hatasını

ama böyle kadınlar azınlıkta artık
ortalık feminist doldu
adamda uyarmaktan bıkınca ,dat şuto miss diyor
ve ayrılıyor
gayet normal yani

Üst Alt