• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınların kaderini değiştirecek kitap

  • Konbuyu başlatan simqe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Kadınların kaderini değiştirecek kitap

simqe

Kıdemli
Üye
“Çok Para Kazanan Kadınların Sırları” Yeni Çıktı

Kitapçı vitrinlerinde yerini alan “Çok Para Kazanan Kadınların Sırları” okuyucuyla henüz buluştu.

Dünyaca ünlü yazar Barbara Stanny’nin yüz binler satan kitabı şimdi Türkiye de.. Kadınların çok çalışması, çalışkan, üretken, başarılı olmaları onlarla aynı işi yapan erkekler kadar kazanacakları anl***** gelmiyor. Kadınlar bugüne kadar çılgınlar gibi çalışsa da hak ettiğini istemeye cesaret edemedi. Ya da yöntemini, araçlarını bilemedi. Kadınlar; banka hesaplarında olması gereken bol sıfırları elde etmekte çözümsüz kaldılar. Barbara Stanny`nin bu mucize kitabı hak ettiğiniz parayla aranızda duran engelleri kaldırıyor.

Kitap, tüm dezavantajlarına rağmen çalışan kadınların da bol sıfırlı paralar kazanmasının mümkün olduğunu anlatıyor.

“Çok Para Kazanan Kadınların Sırları” kadınların evlerine girmek, yaşamlarını hızla değiştirmek için raflarda..


ÇOK PARA KAZANAN KADINLARIN SIRLARI


Kadınlar yıllarca sadece çalışmayı düşündüler. Onlar için öncelikli olan, çalışmak, iş sahibi olmaktı. Bütün sorun özgür olabilmek için ekonomik özgürlüğe kavuşabilmekti. Deli gibi çalıştılar, hatta kariyer sahibi bile oldular ama büyük çoğunluğu Bol sıfırlı para kazanmayı hayal bile edemedi. İstemeye cesaret edemedi. İstese bile nasıl yapacağını bilemedi. Bunun kaçınılamayacak bir kader olduğunu belledi, Makus talihini yenemedi, yenmeye cüret edemedi.

Kadınların kaderini değiştirecek. Kitap, iş hayatında kadın olmanın tüm dezavantajlarına rağmen çok para kazanmanın mümkün olduğunu anlatıyor ve nasıl kazanılacağını bir bir açıklıyor. Para kazanmanın topu topu bir stratejik etkinlik olduğunu ağlatarak, şaşırtarak, kafanıza kazıyarak öğretiyor… Okurken, taktikleri tek tek uygulatıyor. Okuyucu kitabın sonuna yaklaşırken bol sıfırlı para kazanmaya bile başlayabiliyor. Stanny'nin, yedi anahtar stratejisi; Kâr dürtüsü, Yüreklilik, Dayanıklılık, Destek, Özfarkındalık, İlintisizlik ve Mali yöntem bilgisinden oluşuyor. Bu stratejileri okuması da hazmetmesi de uygulaması da çok mümkün.

kaynak
 
Üst Alt