Kadinlarin azginliklari

Toplum kadin etken degil edilgen madde olarak kendine benimsemistir.
Mesela 2 kadinin lezbiyen olmasi 2 erkegin el ele homoseksuel dolasmasi kadar ilgi cekmez.
Kadin azginliklari toplumumuzda gizlenme saklanma. Yok gozuyle bakilmistir. Bence Kadinlarin kucuk yasta cocuk istismari erkeklerden daha fazladir. Ancak edilgen olmalari ve Annelik yuzunden kurtarirlar. Kadin cinsel sapik bulamazssiniz bir kadin ne yapabilir ki ??(bir seyi yoktur yapabilecek - Birseyler yapabilmek icin seye sahip olmak gerekir ) .

simdiki haberi bir gozlemleyin. """

Sevgili yüzünden herkesi kandırdı

DHA 22 Ocak 2010

Çanakkale’den eter koklatılıp bayıltıldıktan sonra bir otomobille kaçırıldığını ve Kayseri Otogarı yakınlarında kendisini otomobilden atarak kurtulduğunu öne süren evli, bir çocuk annesi T.D.’nin yalan söylediği ortaya çıktı.


KAYSERİ Otogarı’nda önceki gün sürekli ağlarken görevlilerce fark edilen T.D. (23), Çanakkaleli olduğunu, akşam saatlerinde Çanakkale SSK Hastanesi’ne muayene olmaya giderken, içinde iki kadın ve bir erkeğin bulunduğu otomobilin adres sorma bahanesiyle yanında durduğunu anlatmıştı. Bu arada otomobilden inen bir erkeğin kendisine eter koklattığını söyleyen T.D., gözünü Kayseri Otogarı yakınlarında açtığını ve kendini otomobilden attığını iddia etmişti. Genç kadın polis tarafından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alınmıştı.

İlanla tanıştı, buluşmaya geldi

Polis iddiayı ayrıntılı bir şekilde araştırıp 3 yaşında bir erkek çocuk annesi T.D.’yi sorguladı. T.D.’nin, bir ulusal televizyonda yayınlanan aşk ilanlarından tanıştığı kişiyle buluşmak için Kayseri’ye geldiğini saptayan polis, buluşacağı erkeğin son anda, “Başım belaya girer. Sen evine dön” demesi üzerine otogarda sinir krizi geçirdiğini ve yalan söylediğini ortaya çıkardı. Polis bunun üzerine genç kadın hakkında, ‘Polise yalan beyanda bulunmak’ suçundan tutanak düzenledi. Bu arada T.D.’nin Çanakkale’deki eşi 32 yaşındaki İ.D.’ye telefonla bilgi verildi. T.D.’nin eşi, “Eşimin ruhsal sıkıntıları vardı. Kendisi tedavi görüyor. Böyle bir şeyi neden yaptı bilmiyorum” demekle yetindi. T.D., gece yarısı otobüse bindirilerek Çanakkale’ye gönderildi.
kaynak:
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/13551106.asp?gid=229


Bakiniz simdi koca nasil koruma sahiplenme mekanizmasi olusturmus:" Eşimin ruhsal sıkıntıları "
Toplum kadin azginligini sadece psikolojik bir ruh bozulmasi olarak gorur. Evlilikte de yapildigi zaman saklanir. Erkeklerinki ise hep bilinir teshir edilir, Bosanma icin bir sebep olsuturulur, Nafaka ve tazminat almak icin de bir savdir
Bunu bir erkek yapsaydi Yaptiriciligi Cezalandiriciligi cok daha fazla olacakti. Kadinlari Toplumun edilgen gormesi yasal alanda esit gorulse de. Kadinlar bazi yonden toplum icinde kayirma mekanizmasi ile kurtulur. Bu yuzden sapiklar aldatanlar butun pislikler erkeklerde gorulur.(isin gorunen kismi)

yaniliyor olabilirim.
Dusunce kendime aittir.
 
demek kocası karısını korumuş
yani hala eşim diyebilir telefonda polislere
o olaydan sonra bile utanmadan söyleyebiliyor o lafı

dünyanın hakkaten çivisi çıkmış
oha diyebiliyorum
yazıklar olsun
adam adam olmayınca , kadının aldatması doğaldır

biraz delikanlı olsaydı iddaaları doğrulayacak biçimde hareket ederdi
arabasına biner karısını alır yanına
100 km hızdayken kapıyı açar karısını aşağı atardı.. artık kaçıncı defada cehenneme giderse....
kısmet
sonrada polislere karımı yalancı çıkarmamak için yaptım derdi
ama nerde o yürek
hala karısını savunmuş... nasıl bir mide
 
Üst Alt