Kadınları itici yapan detaylar

Saç kurutma makinesinden Dolayı Fırca gibi Saçlar.
Kıldan, Tüyden şeylere Para harcaması
Ter Kokusu
Yoğun ve Ağır Parfum Kokusu
Sakal, bıyık, et beni. Büklüm Büklüm
Sandaletteki Kirli Ayaklar
Argo kullanmaya alışmış Bir Ağız
Sahte gülüşler , sevişler , hatta kendilerine karşı bile sahte olmaları
 
Hepsine imzamı atarım bi kaç detayda ben ekliyeyim:fazla konuşmaları,fazla makyaj yapmaları,ve fazlasıyla açık giyinmeleri gibi gibi:Entusiasmado:
Emeğine sağlık tatlış:Entusiasmado:
 
G

güney

Ziyaretci
Şimdi sevgili dogangüneş bu maddeler iyi hoşta vede kabul ama,

kime göre itici gelen

kadınamı erkeğemi???

:Seguridad::Seguridad:

bu maddeler erkeğede itici geliyormu acaba.??
 
Hepsine imzamı atarım bi kaç detayda ben ekliyeyim:fazla konuşmaları,fazla makyaj yapmaları,ve fazlasıyla açık giyinmeleri gibi gibi:Entusiasmado:
Emeğine sağlık tatlış:Entusiasmado:

Evet özellikle fazlaca açık giyinmeleri.Birde giyiyorlar minicik eteği bir yandanda örtmeye çalışıyorlar...:Cachondon::Cachondon:Anlamıyorum bazen cinslerimi niye giyiyorlarki ozaman...:Cachondon::Cachondon:
 
Şimdi sevgili dogangüneş bu maddeler iyi hoşta vede kabul ama,

kime göre itici gelen

kadınamı erkeğemi???

:Seguridad::Seguridad:

bu maddeler erkeğede itici geliyormu acaba.??

Hem kadına hem erkeğe diyelim güney..:Entusiasmado:

Çünkü bir kadının dudağı yok hava lastiğiymiş yada değilmiş benim ilgi alanım değil yada göğüsleri küçükmüş oda benim alanım değil erkeklerin ilgi alanı daha fazla.

Ama cinsim bir bayanı bakımsız,rezalet bir haldede görürsem eleştiririm herzaman.Temiz yada bakımlı olmanın pek maddiyatla alakası yoktur.Yada argo konuşması sürekli bayan dediğin nezaketli,terbiyeli konuşur.Bunlar bana itici gelir .
 
Evet özellikle fazlaca açık giyinmeleri.Birde giyiyorlar minicik eteği bir yandanda örtmeye çalışıyorlar...:Cachondon::Cachondon:Anlamıyorum bazen cinslerimi niye giyiyorlarki ozaman...:Cachondon::Cachondon:çogu zmn bakıpta :Me: bu ne ya dedigim zmn olmustur

tam tarif ettigin gibi abla
hani bise giymeselerde olur dedirtcek cinsten
ya minicik etek giyiyolar yada tüm vücud hatlarını belli eden yapısık kot

bide bi makyaj yapıolarki sorma
1.5 kilo boya
rengarenk
sanırsınki boya kutusunun içine düsmüs:Entusiasmado:


çok agır parfüm kokusu....

tmm sülenmek bayanlara yakısıyo ama asırısı iyi deil
rezalet bi görüntüye neden oluyo......
 
S

SAHARAY

Ziyaretci
Okurken bile rahatsız oldum...Evet bu özelliklerin hepsi cidden çok itici...

İlave olarakta badana yapar gibi boyanmaları itici bence...Saf ve doğal olun katışıksız olun derim.:prv:
 
Başlıca en itici kadın modelleri

1- Sürekli kendini öven kadın . İlk zamanlarda gözünüze batmasada ilerliyen zamanlarda bu durum iyice canınızı sıkmaya başlar. o cins insan sürekli ben ben ben diye etrafta dolaştıkca siz yanlarından uzaklaşmaya çalışırsınız. Kendilerinden abartarak bahsederler. Bu bir nevi kendi kendilerinin egolarını tatmin etme yoludur. Genellikle kimse tarafından beğenilmeyen, övülmeyen dişiler baş vurur buna. Bu kişiler aynı zamanda çevresindeki tüm erkeklerin kendisinden hoşlandığını düşünür, garip triplere girerler kendi kendilerine.

2- Makyaj yapınca kendini bakımlı sanan kadın. Bu türden dişilerin bakımla onla şunla bir alakası yoktur esasında. 3 günde bir yıkadıkları vucutlarına evden çıkmadan önce bi ton parfum boca ederler. Makyaj çantalarında her turden makyaj malzemeleri bulunur. En az 2 çeşit farklı fondoten ve pudralarla gezerler. Plajda bile onları göz altlarına sürdükleri beyaz madde ve kırmızı rujla görmeniz mümkündür. İşin garip yanı ise bu cins kişiler gece makyajını bile çıkartmaya üşenir, ama' kihkih ben bakımlıyın bakın makyajım tam parfumum bol ' diye gezerler.

3- küfürü ve argoyu ağzından eksik etmeyen, erkeksi tavırlar sergileyen kadın. Belki lezbiyenler arasında ilgi görebilir bu dişi türü. Ama erkeklerin gözünde pek bi önemleri yoktur. Erkeklerin yeterince argo konuşan bi cins olduğunu düşünürsek kızların adam akıllı olmalarını hepimiz tercih ederiz, bu bir gerçek. Naber lan yarrrr... diyen bi kızdan ne beklenirki?

4- Eleştiri kabul edemeyen kadın. Dışarıya 'ben güçlüyüm, kendime güvenim tam' imajı çizerler, ama içleri aslında çok kırılgan ve ezik bir yapıya sahiptir. Kendini kanıtlamaya çalıştığının tam tersi bir düşünce gelirse bir başkasından, yaygarayı basarlar, çirkefleşirler, iç yüzlerini ortaya çıkartırlar. Eleştirilere tahammul edemezler asla. Ama kendileri insanlara bol keseden atarlar, tutarlar.

5-seslerini çocuklaştırarak konuşan kadın. onları alışveriş merkezinde, yolda yürürken veya restorantlarda yanlarında zavallı erkek arkadaşlarıyla görebilirsiniz. 'ayy aşkoom, bini seyvsene ackıııım, sefiyorum seni bibiğim' gibisinden anlaşılmaz bir dilde konuşurlar, bunlara birde garip mimik eklerler.AŞKAAAM kelimesini bol bol kullanırlar, içine ederler. Erkek arkadaşları bu durum karşısında her ne kadar masumca gülümsese bile iç sesleri ; 'kes şunu Şukufe, hay allam umarım yandakiler bizi duymuyordur, off be kızım ya sevimli mi sanıyorsun kendini, ben bakıcın mıyım sevgilin miyim' der.

6- özgüven eksikliği olan kadın. erkeklerde olduğu gibi dişilerde de bu durum oldukca iticidir. Sesleri solukları çıkmaz, sen aramadığın süre aramaz, sevgilisi olsun arkadaşı olsun yanında kim varsa herşeyde 2. hatta 3. planda kalırlar. Fikir söylemezler, kararsızdırlar. Plan yapmasını istersiniz seçenek sunamazlar, birazda saftırlar.

7- Sevgili yapınca dünyayı unutan kadın. Bu dişiler hepimizin çevresinde vardır. İster okulundan Ece, ister komşu kızı Ayşe. Mutlaka karşımıza çıkmışlardır. Sevgilileri yokken hergun sizi ararlar oraya buraya çağırırlar. İyi güzel hoştur gidersiniz takılırsınız. Sonra bi gün bu hanım kızımızın erkek arkadaşı olur. Ne telefonunuz çalar ne bişi. ama gün gelir cici kızımız sevgilisinden ayrıldığı gün sizi arar. Eski samimiyetle, sanki hiçbirşey olmamışcasına yağcı bir şekilde konuşur üstelik. Sizde saf salak değilseniz tabiki telefonlarına çıkmazsınız birdaha.

8- Sarhoş kadın.
En itici dişi bunlardır. Yanlarındaki erkeklere yavşarlar hatta daha ileri gidip yanındaki başka dişi kişilere de yavşarlar, o da yetmedi yiyişirler tanıdık tanımadık kim varsa. Yere düşerler sürünürler, ağlarlar, zırlarlar. Kaşar olurlar, bebek gibi olurlar. ne olursa olsun hepsi iticidir. Alkol alırken sınırını bilen hatun candır.


kaynak
 
Üst Alt