• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

kadınlar ve soruları!

Okunuyor :
kadınlar ve soruları!

gordionum

Tecrübeli
Üye
sabah kalkarsın, ne kadar uyandırmayım dersen, de! uyanır.

Nereye?
içinden ne diyor lan bu? benim bir işim olduğumu bilmiyormu? her gün aynı soru, bıkmıyormu? neyse dersin ve yanıtlarsın, işeee!

Ne zaman gelirsin?
oha ya! iş çıkış saatim ne zaman değişti? gecikecek olsam alo demiyor muyum? neyse deyip her zamanki saatte der ve çıkıyorum hoşçakal, dersin.

Ve final; aşkolsunnnnnnnnnn!!! haykırışı ile çivilenirsin, ama o devam eder beni sevmiyor musun?
lan ne alaka öyle olmasa, senin yanımda ne işin var? tabi diyemezsin! ama kadındır dersin. döner ve seni seviyorum dersin... peki bu zorlama ile ne elde etti şimdi? içten gelmeyen duygusallık bunu nasıl rahatlatıyor? diye düşünmeden edemezsin. sanki hayat bu sözlerin ve soruların icraat alanı gibidir ve bu yazılı olmayan KADIN YASASIDIR...

sonrada çıkar ortalığa, popülist söylemlerle erkekleri eleştirirler. siz bir çenenizi kapatmayı deneseniz!!!

Guney

Kıdemli
Üye
Sizin canınız sıkılmasın diyedir bu sorularımız..
Biraz da dikkat dağıtmak hatta dikkat çekmek..:))

Yanlız popülizm konusunda siz erkeklerin eline su dökmek ne mümkün...

Guney

Kıdemli
Üye
Yani...
Kadın akıllıdır kesin bir işi vardır ki ne zaman geleceksin nereye gideceksin soruları ile dikkat dağıtıyor..:))

Ah o akıllı erkeklerde "karım beni çok sevior" diye böbürleniyor..:))

Biz kadınların ilgisi her zaman kendimize dir...
Dolaylıda olsa sözler asıl adres bellidir ve kadınlar bilirlerki erkekler her zaman onların hizmetinde dir..:))

(çok mu abarttım ne)..???

Masterlord

Kıdemli
Üye
sabah kalkarsın, ne kadar uyandırmayım dersen, de! uyanır.

Nereye?
içinden ne diyor lan bu? benim bir işim olduğumu bilmiyormu? her gün aynı soru, bıkmıyormu? neyse dersin ve yanıtlarsın, işeee!

Ne zaman gelirsin?
oha ya! iş çıkış saatim ne zaman değişti? gecikecek olsam alo demiyor muyum? neyse deyip her zamanki saatte der ve çıkıyorum hoşçakal, dersin.

Ve final; aşkolsunnnnnnnnnn!!! haykırışı ile çivilenirsin, ama o devam eder beni sevmiyor musun?
lan ne alaka öyle olmasa, senin yanımda ne işin var? tabi diyemezsin! ama kadındır dersin. döner ve seni seviyorum dersin... peki bu zorlama ile ne elde etti şimdi? içten gelmeyen duygusallık bunu nasıl rahatlatıyor? diye düşünmeden edemezsin. sanki hayat bu sözlerin ve soruların icraat alanı gibidir ve bu yazılı olmayan KADIN YASASIDIR...

sonrada çıkar ortalığa, popülist söylemlerle erkekleri eleştirirler. siz bir çenenizi kapatmayı deneseniz!!!

polis göz altına aldıklarını bukadar sorgulamıyor

bu nedirki

ne zmn döneceksin
cevap : sanane

o kimki hesap sorabiliyo
bu densizliktir

nereye
cevap: cehenneme
gelmek istermisin

bu yanıtlardan sonra oda oturur bi düşünür eminim
tavır net olmalı

güneyin son yazdığındada bu tavrın ciddi payı var
konu karın bile olsa gözü kapalı güvenmeyeceksin

Guney

Kıdemli
Üye
heeeeee bizde yedik güney hnm! sen bunu ana okulunda söylesen yerler ama reel hayatta asla!
Bunun reeli sanalı yoktur ki..

"Bilmek ve bilmek istememek" arasındaki ince çizgide gezinen siz erkeklerin handikapıdır bu ...
Biz kadınlar için farketmez yemiş olmanız yada olmamanız önemli olan işin sonucudur.
Sonuçta yazdığınız gibi "seni seviyorum" demiş mi dememiş mi ona bakın asıl ...
anlarsınız kim yemiş kim yememiş..:))

gordionum

Tecrübeli
Üye
seni seviyorumu duymak istemiş ve duymuştur. konu bu kadardır! o duymak istediğini elde etmiştir, ya erkeğini?

Guney

Kıdemli
Üye
seni seviyorumu duymak istemiş ve duymuştur. konu bu kadardır! o duymak istediğini elde etmiştir, ya erkeğini?
Bu sözü söyleyen erkek zaten kazanılmış olandır..:))
silah mı var kafasında ha bazı durumlar silahtan daha beterdir ama ..

şimdi aslında asıl mesele senin son sözcüğünde "kazanmak"

Bu çokta doğru bir sözcük değil fakat her zaman ilişkilere böyle bakılmıştır...:((

Üst Alt