• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınlar neden dayak yer?

Okunuyor :
Kadınlar neden dayak yer?

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
sosyalist bey o tür insani davranış sergileyemeyen insan bozuntuları ile evli olan kadınlarıda biliyorum dinledim duydum gördüm ama sanmaki bu durum sadece ülkücülerde var bu dincisinde ülkücüsünde solcusunda eğitimlisinde eğitimsizinde profunda hamalında hepsinde var bunlar ruh hastaları ama kabul etmzler ve tedaviye yanaşmazlar toplumun sağlığını ve düzeninide bozarlar malesef
O zaman sorunu kişilerden ziyade kişilerin kişilik yapısını oluşturan düşüncelerde, ve bu yapılanmayı meydana getiren etkenlerde aramak lazım:freakedout:
Yalnız SOSYALİSTLERİ ve KOMÜNİSTLERİ ayırmalıyız önce..:prv:

AMARGİ

Amatör
Üye
Hem de nasıl!
Gelince görürsün!
bana demişki profilime kırmızı bir not bırakmış beni tanımıyorsun gelir gelmez nasıl yorum yapıyorsun demiş bende kısa bir inceleme yaptım masretlord hakkında şimdi iyi tanıdım kadın düşmanı(geçmişi karanlık bu konuda sanıyorum)şiddet eğilimli kendini olduğundan farklı göstererek tatmin olan bir kişi ama sakın yanlış anlaşılmasın hakaret etmiyorum ben onun sadece kişilik analizini yapıyrum tedavi edilmesi lazım

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
bana demişki profilime kırmızı bir not bırakmış beni tanımıyorsun gelir gelmez nasıl yorum yapıyorsun demiş bende kısa bir inceleme yaptım masretlord hakkında şimdi iyi tanıdım kadın düşmanı(geçmişi karanlık bu konuda sanıyorum)şiddet eğilimli kendini olduğundan farklı göstererek tatmin olan bir kişi ama sakın yanlış anlaşılmasın hakaret etmiyorum ben onun sadece kişilik analizini yapıyrum tedavi edilmesi lazım
:freakedout:
Ne diyeyim, siz öyle diyorsanız...

Masterlord

Kıdemli
Üye

burdaki üyeler hakkında fikir sahibi olabilmek için tabiki geçmiş msjlarını okumak fikir verir
ama bu derece ciddi yorum yapmak için iyi tanımak gerekir
ve siz beni iyi değil hiç tanımıyorsunuz
önceki konudaki tepkimin nedenide buydu

gelelim konuya
ülkücüleri sevdiğim doğrudur... ben milliyetçiyimdir
ve yine katı bir gelenekçiyimdir

konu namus oldumu hafif ve olumlu seyler yazamam
içimdeki hisleri ve beni bi kenara bırakır
ne yazıyosam ne yapıyosam öyle yaparım

milliyetçiyim deyince bazıları kürt düşmanı olarak algılıyo
hayır
benim samimi olduğum kürt olan kankalarım arkadaslarım var
ve 7 yıllık arkadaslığımda kavga etmek bi yana tartışmadık bile(sırt sırta dövüşmek hariç taibiki)
ben kürt değil, pkk yanlısı kürtlerin düşmanıyım

aynı sekilde
kadın düşmanı değilim
feminist düşmanıyım

benim 6 yıllık sevgilim var
bi kere bile vurmadım, ayrıldığımız tartıştığımız oldu
ama saygılı tavrını hiç bozmadı

ne olursa olsun benim için temel olan şudur
saygı görüyomuyum cevap evet se , şiddete hayırdır

cevremde anlasabildigim çocukluktan beri arkadasım olan kızlar var
ve sayıları 20 nin üzeridir

ama bu servetin karsısına bi feminist çıkarda
damarına basarsa, lakayıt konusursa
hakaret ederse,
daha önceden yaptığım gibi kafayı yapıştırır hastaneye en acilinden yollarım

kadın neden dayak yer
cevabı çok basittir
Feminist olduğu için, insan olamadığı için

dayak atan erkekleri savunmuyorum
ama hırsıza bakarken ev sahibindede hata varmı diye bakmak gerekir

Masterlor üzerine alınmasın, kişiye değil, genel düşünce yapısınadır yargılarım..
senin görüslerini düsünceleri bildigim için yazdıklarını yanlış anlamadım

bu arada amargi
yazdıkların haddini aşar cinsten... ben sert çıkmayı sevmiyorum
ama yazdıklarınız bu sekilde hakaret derecesine varmaya devam ederse
verecegim tepki sizi üzer bastan söliyim

seviyeyi bozmayalım diyorum
yazdığımı iyi okuyun seviyesiz saygısızsınız demedim
ama bazı yazdıklarınız hoş değil.... umarım bundan sonra daha seviyeli yorumlar okurum

herkese iyi forumlar

carloss

Kıdemli
Üye
Soruya etnik, kültürel değil de sadece soru olarak yaklaşırsak, kadın neden dayak yer: Erkekten güçsüz olduğu için. Şayet kaba kuvvet konusunda erkekle eşit olsa emin olun dayak yemezler.

Üst Alt