• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınlar neden dayak yer?

Okunuyor :
Kadınlar neden dayak yer?

zeni

Acemi
Üye
Hem parasal hem de fiziksel güçsüzlük kadınların dayak yemesinde büyük etkendir.. Diğer türlü parmaklarını bile kıpırdatamazlar eminim :)

Masterlord

Kıdemli
Üye
liderlik güç kulanmak değil
başkalarını güçlü kılmaktır

kısmen katılıyorum

ama gerektiğinde yönetebilmektir
yönetmek için de yere sağlam basmak gerekir

yani işin özü
şiddet son çaredir
aslında karşıyım
konuşarak halletmek en mantıklısı
ama saygı varsa konusarak halledilir

bi evde her kafadan bi ses çıkarsa olmaz
bi baş ve o başa uymak zorunda olan bireyler vardır

yönetmek zeka ister
güç ister
gözü karalık ister
cesaret ister

kılıbıklar tabi bu sölediklerimin dışındalar
her pantolon giyen erkekmi?

AMARGİ

Amatör
Üye
saygısızlık, cinsel yönden reddedilme, izinsiz hayati konularda tek başına hareket etme, gibi davranışlar dayak sebebi olabilir diye düşünmekteyim
senin acilen bir psikitatristle görüşmen gerekiyor ya ruh hastasısın yada bastırılmış duygularını bu şekilde yazarak besliyorsun,yani aslında çok sinik,pısırık,kişiliği oturmamış ve kendi tavrını ortaya koyamayan bir insansın fakat böyle düşüncelerini yazarak kendi duygularını tatmin etme yoluna gidiyorsun,böylede olsa acilen sözümü dinlemeni öneriyorum,geçmiş olsun.

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
senin acilen bir psikitatristle görüşmen gerekiyor ya ruh hastasısın yada bastırılmış duygularını bu şekilde yazarak besliyorsun,yani aslında çok sinik,pısırık,kişiliği oturmamış ve kendi tavrını ortaya koyamayan bir insansın fakat böyle düşüncelerini yazarak kendi duygularını tatmin etme yoluna gidiyorsun,böylede olsa acilen sözümü dinlemeni öneriyorum,geçmiş olsun.
Yok arkadaşın pisikolojik sorunları yoktur.
Sadece kendileri ÜLKÜCÜDÜR...:freakedout::freakedout:

AMARGİ

Amatör
Üye
:freakedout:
Ülkücüdür, sanırın o yöndeki sanıları da ondandır.

Bekleyelim, kendileri geldiğinde çelik yelek falan giyin.
Ne bileyim, bir türlü önlem alın.
Uyarmış olayım.

ÜLKÜCÜDÜR çünkü..:freakedout:
Birçok ülkücü tanıyorum,ülkücüleride bilirim tamam biraz kadın konusunda katıdırlar ama bu kadar değil,bu psikolojik vaka

AMARGİ

Amatör
Üye
Onların kadın konusundaki katı tutumunu uzaktan izlemiş, duymuşsunuz, ama bu kadar.
Bir de onlarla evli olan kadınları dinleyebilsek keşke..:malesef:
sosyalist bey o tür insani davranış sergileyemeyen insan bozuntuları ile evli olan kadınlarıda biliyorum dinledim duydum gördüm ama sanmaki bu durum sadece ülkücülerde var bu dincisinde ülkücüsünde solcusunda eğitimlisinde eğitimsizinde profunda hamalında hepsinde var bunlar ruh hastaları ama kabul etmzler ve tedaviye yanaşmazlar toplumun sağlığını ve düzeninide bozarlar malesef

Üst Alt