• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınlar erkekleri şımartıyor mu?

• Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Kadınlar erkekleri şımartıyor mu?

eмiLy

Kıdemli
Üye
Bende sevmiyorum pek kocamı şımartmayı aksine şımarık taraf hep ben oluyorum:freakedout:
Ben zaten şımarığım, şımartılmıyorsam da ''varolmam'' zaten, bu yüzden bu konuya hiç girmedim............ :))

Ama sevdiklerimiz de hakediyorlar, arada tabi.... :p
Benim sevme biçimim ''sert mizaçlı'' olduğundan, genelde anlamıyorlar; anlayabilen de sonunda ''hayatımın aşkı'' olacak zaten.......... :pp

İnci

Kıdemli
Üye
eмiLy;245209' Alıntı:
Ben zaten şımarığım, şımartılmıyorsam da ''olmam'' zaten, bu yüzden bu konuya hiç girmedim............ :))

Ama sevdiklerimiz de hakediyorlar, arada tabi.... :p
Benim sevme biçimim ''sert mizaçlı'' olduğundan, genelde anlamıyorlar; anlayabilen de sonunda ''hayatımın aşkı'' olacak zaten.......... :pp
Benim sevme mizacımda sert mizaçlı, beni de genelde pek anlamıyorlar.
Bu yüzden ben sert mizaçlı seven insanları daha çok seviyorum.Arıza var bende biraz.:)

eмiLy

Kıdemli
Üye
Sert mizaçlı derken kızlar siz adamları döverekmi seviyorsunuz yoksa ? :)))
Sadece erkek için değil, insanlar genelde şekilci...
Yani söylediğinde önemlidir elbet, ama nasıl söylediğin, vurgun,mimiklerin ve genel anlamda senin karakterin, genel anlamda onun için yaptıkların, fedakarlıklar, hepsi bir arada değerlendilerek söylenenden bir sonuca varılmalı......

Sadece lafza bakanlar, çoğu zaman yanılıyorlar.......... :))

Sevgi sözcüğü illaki ''aşkım'' mıdır?
Bence değil.

Benim abimin kızarkadaşı vardı, ilk tanıştığımız zamanlar, kardeşin beni sevmiyor galiba diye çok üzülmüş,ağlamıştı falan... (ne söylemişsem artık:)
Abim de gelip bana sormuştu sevmedin mi diye..........

İlgisi yok................

Sevgi pıtırcıkları gibi davranmaya gerek yok............
Sevgiyi dillendirmekten ziyade hissettirmeliyiz bence..............

Her hareketim seviyorum diye bağırırken- hatta kavga ederken bile- bir de seviyorum demeye gerek yok bence. Herkesin gözüne gözüne sokmaya da gerek yok....
Ama bunu da herkes anlamıyor işte :))

Not:
Ayrıca kavga etmeyi de severim ben............... :)))))

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Her hareketim seviyorum diye bağırırken- hatta kavga ederken bile- bir de seviyorum demeye gerek yok bence. Herkesin gözüne gözüne sokmaya da gerek yok....
Ama bunu da herkes anlamıyor işte :))

Not:
Ayrıca kavga etmeyi de severim ben............... :)))))

Ewet katılıyorum canım
ama anlıyana diyorum bende :)

Üst Alt