• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınlar dayağı hak ettiğine inanıyor!

Okunuyor :
Kadınlar dayağı hak ettiğine inanıyor!

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Türkiye'de Kadına Yönelik Şiddet Dinmiyor. Edirne"de Yapılan Bir Araştırmaya Göre, Kadınların Yüzde 34"ü Dayak Yiyor.

‘Yemeği yaktım beni döv kocacım’
Araştırmaya katılan kadınların verdiği düşündürücü cevaplar da var. Kadınların yüzde 7’si yemeği yaktığı zaman, yüzde 50.3’ü çocuklarının bakımını ihmal ettiğinde, yüzde 24,8’inin kocasına karşılık verdiğinde, yüzde 23.8’i başka erkeklerle konuştuğu zaman, yüzde 39.9’unun parasını savurganca harcadığında dayağı hakettiğini söylemiş.

Kadınlar dayağı hak ettiğine inanıyor-muş sizce arkadaşlar..

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Kim neyi hakedip neyi haketmediğine nasıl karar veriyor ? Çok merak ettim doğrusu ya... Ben sadece karşımdaki benden fiziksel olarak güçsüz diye her hatasında bunu kendi lehime kullanıcaksam insan olmamın ne anlamı var ? Allah akıl fikir versin.

Masterlord

Kıdemli
Üye
sapına kadar erkek ol istersen farketmez... Kadına asla el kalkmaz

görüşüm temelinde bu söz vardır

lakin üstüne basa basa söylüyorum... kadına el kalkmaz
feministler bunun dışında tabiki

yemeği yakar
çocuğa bakmaz
evi temizlemez
çamaşırları ütüleyemez
lafımız yok
ama saygısızlık yaptımı orda işin rengi değişir :)))

o yüzden bende kadına el kaldırılmaması taraftarıyım

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Bence erkeklerin yapısında, yediğimizdenmidir, içtiğimizden mi? Şiddet eğilimli olduğumuz için kimse kalmasın ben bir bayanın güçsüzlüğünden faydalanarak kalbini incitmedim, kötü söz söylemedim, el kaldırmadım diye. Ama sonunda demek istediğim şu: erkekler bu hakkı kendinde bulduktan sonra bir kısmı pişman olurlar. Önce tecrübe edindikten sonra.

Sakallıya bile güvenmemek lazım.

candy_girl

Acemi
Üye
ben erkek olsam kadınları döverdim bazıları hak ediyor ciiiden :D yani bu kanun böyle her ne kadar da feminiswt olsamda bazen bernimde içimden geçmiyor değil

ümmi

Kıdemli
Üye
sırf daha güçsüz diye( heleki fiziki yönden)eften püften sebeplerle kadına dayak atan adam zalimdir.
Allah zalimleri sevmez.Kadınlarını ezen bir toplumda adam olmaz.Sonu yakındır efenim.
Zulm ile abad olan,sonunda berbad olur.

Üst Alt