Kadınlar Cinsel ilginin erken yaşlarda farkındadır

Bir kız çocuğu, doğduktan sonra ailesi onu cicili bicili, tütülü elbiselerle donatır. Daha o yaştayken karşıt cins bunun farkındadır nedenini bilmez ama. Cinselliğinin farklı olduğunu anlamaya başladığı 6-10 yaşları ergenlik öncesi Kız cocuk gözbebeği ilgisini çeker. Kendilerine gösterilen anormal ilginin merkezi olduğunun farkındadır. Bu ilgiyi elbise aldırmak,şeker aldırmak ,oyuncak aldırmak için kullanırlar. Erkek cocuklarda ise bir hayranlık vardır ama nedenini bilemedikleri bir hayranlıktır.Erkek çocuğunda cinsel farkındalık kız cocuguna göre 2-3 yıl geç gelişir.yaşıtlar Erkek bebekler farkında olmadıkları hayranlıklarını. Bir kız çocugunun önünde garip hareketler yaparak belli ederler. Onun ilgisini çekmeye çalışırlar. Bu içgüdüsel bir hareket tarzıdır. Genellikle ergenlik öncesi kız çocukları yaşıtı erkek çocuklardan daha olgun davranışı bu yüzdendir.

Cinselliğin ilgi odağı olduğunun farkına varan bir kadın Bütün erkekleri çekim gücünün etkisinde bırakır. İyi giyinmiş ama ağzı laf yapmasını bilen bir kadın. Kendinden çok daha akıllı yüksek mertebedeki erkekleri kadın zekasıya fiziksel olarak elinde oynatabilir. Çok yüksek mertebelere bir erkekten daha kolay ulaşabilir. Bu gücün farkındadırlar. Bu güç sonradan oluşma değildir. Bebeklikte gösterilen gözbebeği ilgisi ile alakalıdır. Bu farkındalık bazı kız çocuklarında daha da ileri gidebilir.erkek farklılığını öğrenmek için bazen sırnaşma eğilimleri görülebilir. Sırnaşma örnegin: komşu ağabey,misafir lerin kucağına dizine oturma masumca gibi görünürken, bazı cezbedici hareketlerin gerçekten işe yarayıp yaramayacağını kontrol eder. Kendi yaşıtı çocuklardan bir cevap alamamıştır.

Cinsel farkındalık öyle çok kullanılır ki bazen eş bulmaktan tutun, ajan ve casusuluk.

Albert Einstein dünyanın en büyük dehasıdır, Atom bombasını icad etmiştir büyük adam. ancak MirlynMonroe -bir zamanların seks sembolü ile de yatmıştır. Belki de Cinsellik

Bir bilim adamını da satın alabilmiştir.

alıntıdır,
hobifikir.com
 
Üst Alt