• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadınlar böyle erkeklerden uzak duruyor !

Okunuyor :
Kadınlar böyle erkeklerden uzak duruyor !

mopsy

Emektar
Üye
dedikten sonra..ne işiniz var pantolonla,gömlekle :freakedout:
Merhaba!

Sn.Simge mesajinizin ustundeki resme iyi bakin!
Herkes,geneli erkek Beyaz giyimli.
Yer Avrupanin gobegi.
Modanin merkezi Italya,
San Marko meydani,
7 ay once.

Sizce bu arastirma ne kadar dogru?

simqe

Kıdemli
Üye
Merhaba!

Sn.Simge mesajinizin ustundeki resme iyi bakin!
Herkes,geneli erkek Beyaz giyimli.
Yer Avrupanin gobegi.
Modanin merkezi Italya,
San Marko meydani,
7 ay once.

Sizce bu arastirma ne kadar dogru?

Haklı olabilirsiniz,ama ben Bodrum'u baz aldım..İtalya değil..:prv:

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
Yeri gelmişken kendime dair bir itirafta bulunayım; keçi sakalı olarak tabir edilen unsur yüzümde hükümdarlığını sürüyor. Ve bıyıklarım olduğundan daha uzun. Nietzsche etkisi olarak tanımlayabiliriz belki bunu. Ama ben bunu daha çok "dudakları mühürlemek" anlamında kullanıyorum. Ve salt bıyıklarımın uzun olması bir kadını benden uzak tutacaksa daha onunla konuşmamışımdır demektir. Görünüşten ziyade neyi gördüğümüz daha önemli kanımca.

simqe

Kıdemli
Üye
Yeri gelmişken kendime dair bir itirafta bulunayım; keçi sakalı olarak tabir edilen unsur yüzümde hükümdarlığını sürüyor. Ve bıyıklarım olduğundan daha uzun. Nietzsche etkisi olarak tanımlayabiliriz belki bunu. Ama ben bunu daha çok "dudakları mühürlemek" anlamında kullanıyorum. Ve salt bıyıklarımın uzun olması bir kadını benden uzak tutacaksa daha onunla konuşmamışımdır demektir. Görünüşten ziyade neyi gördüğümüz daha önemli kanımca.
Neyi gördüğümüz önemli ama..beyaz çorap giymiş birindede neyi görmek istesemde göremem onu sanıyorum :((

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
Neyi gördüğümüz önemli ama..beyaz çorap giymiş birindede neyi görmek istesemde göremem onu sanıyorum :((
Üzerinize alınmayın lütfen, Nietzsche şöyle der; İnsanlar ilk görüşmede edinilen önyargıların budalasıdır.

Bir kişinin üzerine giydikleri alımgücü denli ekonomik durumunun kötülüğünün de bir göstergesidir. Bunun yanında salt bir beyaz çorap tek başına bir kişiyle atılacak adımın anlamını çözümlemeye yetmez.

mopsy

Emektar
Üye
Üzerinize alınmayın lütfen, Nietzsche şöyle der; İnsanlar ilk görüşmede edinilen önyargıların budalasıdır.

Bir kişinin üzerine giydikleri alımgücü denli ekonomik durumunun kötülüğünün de bir göstergesidir. Bunun yanında salt bir beyaz çorap tek başına bir kişiyle atılacak adımın anlamını çözümlemeye yetmez.
Merhaba!

Aslinda haklisiniz.
Bunu pekistiren bir de atasozumuz var!
Zürafanın/entelin/kibarin düşkünü,
Beyaz giyer kış günü

Ama

Lacivert takimin altina
Beyaz corap giyenleri gorunce

Beni
Kasinti tutuyor.....

gordionum

Tecrübeli
Üye
iyiki kadınların uzak durduğu erkek tipler diye yazılmış başlık. reel hayatta, bir erkek olarak böylelerinden biz erkeklerde uzak duracak olursak etrafımızda adam bulamayız!

Üst Alt