Kadın ruhunun anahtarını taşıyan koku...

Thierry Mugler Womanity

Kadın duygularının, hareketlerinin ve tercihlerinin sembolü olan koku, taze ve alışkanlık yapan bir formüle sahip. Ruh halini değiştirebilecek kadar etkili olan koku, havyar gibi şaşırtıcı bir notayı incirle birleştirerek alışılagelmedik bir hava sunuyor.

Kadın ruhunun anahtarını taşıyan koku...

L'Occitane Fleur Chérie

Portakal çiçeğinin narin ve lezzetli kokusu pırıl pırıl, hafif ve çiçeksi kokuların bulunduğu odunsu notalar içeriyor.

Narin ve lezzetli bir koku. Eşsiz...

Jennifer Lopez Love and Glamour

Misk ve amberin müthiş buluşması...

Canlı, sıcak ve samimi bir koku!

Guess Seductive

Veronique Nyberg tarafından geliştirilen Guess Seductive, notalarında bergamot, frenk üzümü, armut, yasemin, portakal çiçeği, bir tür susam, vanilya, olibanum ve kaşmir ağacı bulunduruyor.

Seksi çok seksi!

Dior Diorama

Dior'un klasiği, Türk gülü ve kimyon ile yeni bir yorum kazanmış.

Masum ama çekici olmak isteyenlerin kokusu...

Givenchy Play For Her

Üst notalarında pembe biber ve portakal çiçeği barındırıyor. Orta notalarda yer alan Amiris ağacı, Tiare çiçeği ve orkide parfüme seksilik kazandırırken, alt notalarındaki sandal ağacı, paçuli, tonka fasülyesi ve benzoin kokuya sıcaklık katıyor.

Hareketli, dinamik, neşeli kadınların parfümü!

YSL Belle D'Opium

YSL'nin vazgeçilmez kokusu, meyve notalarıyla baştan aşağı yenilendi. Genç ve modern bir Opium kadını var artık...

Parfümün ilk notaları zambak, sandal ağacı, gardenya ve beyaz biber. Daha sonra burnumuza oryantal havası olan ve şekerli pudra kokuları geliyor.

Parfümden klasik yaklaşımları seven ve modernizmin konforundan yana olanlara uygun bir koku. Yoğun ve kalıcı bir koku olduğu için mutlaka deneyerek karar verin. Parfümün üzerinizde birkaç saat kalması en doğru sonucu verecektir.

Cloe Love

Doğuştan gelen zarafete sahip kadını sembolize eden Love Chloe, cildi bir bulut gibi yumuşatan çiçeksi bir koku.

Parfümün üst notaları: pembe biber, portakal çiçeği. Orta notaları zambak özü, leylak, sümbül, morsalkım ve alt notaları ise misk, talk, pirinç unu... Mistik ve cazibeli bir karışım değil mi?

Pudramsı bir havası olan koku, canlı ve hayat dolu başlıyor ve romantik hatta şiirsel devam ediyor. Koku adeta tende bir araya gelen bir çiçek buketi hissi yaratıyor.

Calvin Klein Beauty

Işık saçan ve ilham veren sofistike bir koku. Lilyum, yasemin notalarının yanı sıra sedir ağacı kokuyu enerjik ve çekici kılıyor. Koku tendeki sofistike bir çiçek haline geliyor.

Calvin Klein ailesinin klasikleşecek kokularından biri Beauty...

Voyage d’Hermes

Hermes’in yeni parfümü seyahat ruhunu anlatıyor. Voyage d’Hermes…

Bu uniseks parfümün içeriğinde yer alan sandal ağacı, sedir ağacı ile önceden tahmin edemediğiniz yanınızı keşfedebilirsiniz. Melek otu, ardıç meyvesi ve beyaz misk ise sizi yolculuğa çıkartacak...

Gucci Guilty

Sıcak, çarpıcı oryantal notaları ile zevk veren bir koku. Mandalinanın doğal kokusu, pembe biber ile modaya uygun parıltılı bir hal alıyor. Orta notasında leylak ve germanyumun çekici karışımı sulu şeftali ile birleşerek kadınsılığın kışkırtıcı tarafını yansıtıyor. Paçuli gücün mesajını verirken amber derin bir feminenlik sunuyor.

Cüretkar ve zeki kadınların vazgeçilmezi olacak.
 
  • Etiketler
    baharatlı kokular baharatlı parfümler kadın kokuları kadın parfümleri yeni çıkan parfümler
  • Üst Alt