• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadın neden örtünmeli ?

Okunuyor :
Kadın neden örtünmeli ?

tntcool

Kıdemli
Üye
:freakedout: tabiki örtülü hatta örtüleri igne oyasıyla işlenmiş olanları bile var
neyse şaka bi yana tabiki duruşları faklı değil ama şu anda okuduğum derginin adını hatırlamıorum ama erkek bebekler dünya ya geldiginde elleriyle cinsel organlarını kapatırlarmış...

okuduğum bir islami dergi falan değildi bunuda vurgulamakta yarar var ...
Bu erkeklerin futbola düşkünlüğünden olabilir. Resmen baraj kuruyor... :)

AMARGİ

Amatör
Üye
tamamen erkekler istediği için örtünüyorlar
çünki erkekler bir kıldan bile tahrik olabiliyorlar(hepsini kasdetmiyorum tabii)
akılları fikirleri uçkurlarında olduğu için kadını poşete sokuyorlar ama kendi kadınları dışındaki kadınlara yiyecekmiş gibi gözlerini pörtleterek bakmasını biliyorlar o zaman namahrem bilmemne düşünen yok

simqe

Kıdemli
Üye
çünki erkekler bir kıldan bile tahrik olabiliyorlar(hepsini kasdetmiyorum tabii)
akılları fikirleri uçkurlarında olduğu için kadını poşete sokuyorlar ama kendi kadınları dışındaki kadınlara yiyecekmiş gibi gözlerini pörtleterek bakmasını biliyorlar o zaman namahrem bilmemne düşünen yok
Kimsenin itiraf edemediğini dile getirmişsiniz,teşekkürler :))

Masterlord

Kıdemli
Üye

doğrudur

çok anormal giyim görünce kim bakmıyorki

kendi karısını kapatıyor.. eve çünkü eş demek namus demektir
başkasını gördümü bakıyor
irade nefis meselesi

:)))

Üst Alt