• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kadın Kadının Kurduymuş

• Konbuyu başlatan -BaDe-
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Kadın Kadının Kurduymuş

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Kadınların kadınlardan çektiği zulüm nedir yahu, 15 kişi çalışıyoruz iş yerinde, 10 kadın 5 erkek.
O garibim adamlarda birgün bir sızlanma, bir alınganlık, oyyy bana yan baktın çamura yattın, sende bana onu dedin seninde dötün kocaman denyoluğu olsa ya, yok.
Sakin sakin otururlar, adam gibi çalışırlar.
Öbür tarafta bir kaynar kazan, odadan çıkmaya korkuyor insan, çünkü ortamda kim yoksa sağlı sollu apartkat.
Arkandan konuştuğunu kulağınla duyarsın, ayyy canım ben öyle demedim sen yanlış anlamışsın; hem salağım hem yalancı yani birde üstüne!

Hatun kişi kocasıyla işi pişiremedi mi, kayınvalide arıza mı çıkarıyo, IQ 80 evladı sınavı mı geçemedi, yandın! rapor al 3 gün gelme işe anan ağlayacak çünkü kapristen.
Öfff ne dolmuşum bee!! 1000 adamla çalışayım bir hatun olmasın işyerimde pleaseee, her ay 5 gün zaten sinir basıyor bizi adet dönemi öncesinde 2 sonrasında 1 gün daha etkisi devam etse, 10 kadın çarpı 8 gün eder.
Ölmek istiyorummmmm.....!!!
Blogcu.com

Masterlord

Kıdemli
Üye
yazı gerekeni anlatmış :)))

özellikle su kadınların birbirini çekemezliği ve adet kaprisleride onları itici yapıyor

no cure
no hope
no woman :)

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Eee gerçeklerinde arada bir farkındalık halini almak gerekiyor değil mi=)
Kaktüsleri seviniz, sulayınız, sevgiyle büyütünüz onları =)

Üst Alt