Kadın denilince akla ne gelmeli?

Ben yazılarınızda kadınların teşhirciliği konusunda erkekleri suçladığınız izlenimi edindim ve savunmaya geçmem ondandır. ''Güzele bakmak sevapmış'' Biz bakarız ama güzel olana:) Biz çarşafın altında da bir güzellik görür yine bakarız Erkeklerin doğası bu... Haksızmıyım Catpıty?

Tartışmadan rahatsız olduysanız çekilebilirim

''Gönül isterdi ki ; kadının kadınlığına en büyük ihaneti olan ''dekolte ve kendini teşhir'' artık son bulsun da, kadın denilince akla sadece ''cinsellik'' gelmesin...''

Bu ifade çok açık bir şekilde hemcinslerimi eleştiriyor.
Ama siz üstünüze alındınız da kendinizi bu konuda suçlu hissettiyseniz bilemem tabi...

Yok ben çekileyim,siz catpity ile güle eğlene tartışın.Uyuşuyorsunuzdur herhalde...

kadın denilince akla sadece ''cinsellik'' gelmesin...
Bu cümleden ne anlamalıyım.. Kadın denilince kimin aklına cinsellik geliyor? Eğer bu cumlede kadınları kasdettiyseniz Özür diliyorum ama Erkekleri kasdettiyseniz savunmaya geçmem gayet doğaldır.

Yok ben çekileyim,siz catpity ile güle eğlene tartışın.Uyuşuyorsunuzdur herhalde...

Catpity nin her ne kadar fikrini bilmesemde erkeklerin tarafında olacağını tahmin ediyorum. Siz yeni uyesiniz Catpity ne kadar tanıyorsunuz ki:)) uyuştuğumuzu düşünüyorsunuz?

Üst Alt