Kaç yıl oldu....

• Konbuyu başlatangüney
  • Başlangıç tarihi
G

güney

Ziyaretci
* Nihat Dogan "bu bir savaştır ve benim bu savaş filimindeki rölüm sakat sinektir" diyeli 1 yıl.

*BBG birincisi Kann'ın annesi,bağımsız milletvekili seçilebilmek için oğlunun fotoğrafıyla dolaşıp "bu çocuğu ben yetiştirdim,Kaan'ın savunduğu değerler için "diyerek oy isteyeli 6 yıl...

*Trabzonda bir çift sürekli alışveriş yaptıkları marketin adından etkilenerek kızlarına GİMA ismini vereli 10 yıl...

*Kayıtlara "Kumkapı Cinayeti" olarak geçen olayda,eşi öldürülen Gülten Kızılkaya cinayet sonrası dergilere vamp pozlar vermeye ve gazinolarda şarkı söylemeye başlayalı 13 yıl...

*Türksat-1 fırlatıldıktan 12 dakika 12 saniye sonra düşeli 14 yıl...

* "Mercimekçi teyze" ismiyle anılan Ayşa Baysal,TMO depolarında biriken mercimeğin tüketilmesi için "et yemeyin mercimek yiyin" diye TRT de her gün başımızın etini yiyeli 21 yıl...

*Türkiyede "Feriçita,nana babana soyuna sopuna limonata..." sözleriyle çocuklar tarafından icra edilan Al Bano-Romina Power şarkısı Felicita,San Remoda 2. olalı 26 yıl....

Alıntı...dergi uykusuz...

evet bunlar uykuzların aklına gelenler ya sizin aklınaza neler geliyor....Unutuklarımızdan...

E

Eftelya

Ziyaretci
nasıl da ben gibisin martım..
dün akşam okudum yenı sayısını ve bu habere cok güldüm

G

güney

Ziyaretci
hayatım bende akşam okudum kendi kendime gülüyorum yattığım yerde annem bağırıyor
-hayırdır yine kimle konuşuyosun sen?
cevap

- topal sinekle...

çok güldüm okurken
ne kadar çok şeyi unutmuşuız...

Üst Alt