• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Jurü uyeliğinden istifa eden Levent Kırca haklı mı?

Okunuyor :
Jurü uyeliğinden istifa eden Levent Kırca haklı mı?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
49. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Jüri Başkanlığına Hülya Avşarın getirilmesine en sert tepki Levent Kırcadan geldi. Kırcanın, Hülya Avşarın sinema ve genel kültürünün yeterli olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda akla gelen en son isim o olmalıydı diyerek jüri üyeliğinden çekildi

Hülya Avşarın jüri başkanı olmasına kızıp Altın Portakal jüri üyeliğinden istifa eden Levent Kırca haklı mı haksız mı?

E

erdem

Ziyaretci
onur kiruci bir davranis, oraya layik görülmüs ve secilmis"Ise saygi gösteölimmesi
gerekirdi levet kirca bir aciklama yapmadan istifasini verebilirdi dahada onurlu olurdu kanisindayim.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

şu televizyonların hepsi kapatılsa aceba hayatımızda bir eksiklik hissedermiyiz merak ediyorum? hangi yollara baş vururuz oyalanmak için? kitap okumak, spor yapmak, sohbet etmek, bir müzik aleti çalmak? hepsi olabilir ben olumlu olacağı kanaatindeyim. hiç gerek görmüyorum tv leri. belki ortalarda gezen arabasıyla sevgilisiyle yediği içtiği ile abuk subuk duruma düşenler ortadan kaybolur evlerine giderler. bizede konuşacak fikir ve düşünce paylaşacak zaman verirlerki anlayışlarımız ileri gider. onca ekmek yiyen insan ne olacak diyeceksiniz. Allah herkezin rızkını ayrı ayrı verir kimse aç kalmaz merak etmeyin. sadece aşırılık ortadan kalkar.

Üst Alt