• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Jadde Dans oyunu

SeveralX

Acemi
Uzaklaştırıldı
Öncelikle forumdaki herkese merhabalar arkadaşlar,
Bu foruma yeni kayıt oldum. Ama ortamı gerçekten iyiymiş. Dedim hazır bu güzel ortamı bulmuşken ben de birkaç kelime bir şeyler yazayım. Ve sizlere bu yazımda sözde dans oyunu Jadde gibi oyundan bahsedeceğim. Evet biraz saldırgan davranabilirim bu yazıyı yazarken kusura bakmayın. ^^ Çünkü oyunda çok da iyi şeyler söyleyebileceğim bir şey yok. Neyse.
Oyun bir dans oyunu olarak lanse edilse de genel olarak imvu gibi 3D chat oyunlarından bir farkı yok. Aslında direk olarak ben bir 3D chat oyunuyum dese çok daha iyi olur daha çok insan çeker diye düşünüyorum. :p Çünkü oyunda anlık video görüşmeler yapabilirken dans kısmına gelince animasyondan yoksun odun karakterlerle oyun oynamanız çok üzücü. Oyunda dans öğelerinin az olmasının yanı sıra bolca kıyafet falan fıstık içeriklerin olduğunu söyleyebilirim. Ama sonuçta sırf bir iki kıyafet için de gidip bu oyunu oynamazsınız. Oyunun içeriği sırf kıyafetler ve arkadaş bulmakla ilgili olunca insan kendini kız mıyım lan bu nasıl oyun diye düşünürken buluyor. Kızlara hakaret etmiyorum tabii sadece erkek gözünden konuşuyorum. ^^

Neyse arkadaşlar Jadde dans oyunu olarak benim için sınıfta kalsa da sosyalleşmek açısında bayağı iyi bir oyun. Oynayıp oynamamak size kalmış ama piyasada daha iyi online dans oyunları var. :p

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
YukseLL makale 0
dogangunes evlilik ve aile ilişkileri 0
Guney müzik 5
T haber 0
S oyun 1
Üst Alt