• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İzmir anlaşmalı evlilik

Okunuyor :
İzmir anlaşmalı evlilik

Nimbus76

Acemi
Üye
Merhabalar.. 41 yaşındayım ismim serdar İzmirde ikamet ediyorum maddi sorunlardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.kamuda calisiyorum.Tayin vb nedenlerden anlaşmalı evlilik yapmak isteyen bayanlar burdan yada numaralı telefondan bana ulaşabilirler..

Formalite

Acemi
Üye
İzmire eş tayininden dolayı gelmek isteyen bayan memurlarla ücret karşılığı evlilik yapmak istiyorum yaşım 39 memurum mailden yazabilîrsiniz

izmir35

Acemi
Üye
Merhaba,

İzmir de yaşıyorum işi gücü olan aile yapısı iyi olan beyim. Ancak evlilik sorusu artık canımı tak etti. Ailem çok üzülüyor bende evlenmeyi pek düşünmüyorum ama yaşta geçiyor çocuk sahibi olmakta istiyorum. Keşke çok iyi bir dost olacak dışarda iyi bir çift olacak kişi olsa aileler mutlu olsa bizde mutlu olsak dostça yaşayıp gitsek bide çocuğumuz olsa tüm sevgimizi çocuğumuza versek artık hayatımı şekillendirmek istiyorum var mı böyle bir bayan... adresim :

Stefiano_

Acemi
Üye
Merhaba , İzmir’de yaşayan 32 yaşında devlet memuru bir erkeğim. Çevreye karşı evli görünüp ev içerisinde arkadaş gibi yaşayabileceğim tercihen devlet memuru ve cinsel yönelimi farklı , maddi bir beklentisi olmayan ki benimde olmayacak bir kadın aramaktayım. Tayin yoluyla İzmir’e gelmek isteyenlerde yazabilir. Evlilik konusunda ciddiyim . Benim gibi ciddi düşünenlerin özelden ulaşmasını istiyorum.

yusufyilmaz

Acemi
Üye
Selamlar herkese bende izmirde yaşıyorum. 30 yaşındayım, erkeğim. Kamuda çalışıyorum. Hiçbir cinsellik yaşanmadan anlaşmalı evlilik yapabileceğim birini arıyorum. Eğer bu tarz bir evlilik düşünen bayanlar varsa benimle de iletişime geçebilirler

Üst Alt