• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İyiki doğdun YükseLL Admin

Okunuyor :
İyiki doğdun YükseLL Admin

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

sn.Yuksel;
Huzurlu bir yasam surmeniz dilegiyle,
Dogum gununuzu kutluyorum!

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Mutlu Yıllar YukseLL Admin

Hmm nerden başlasam bilemedim en iyisi en başından başlamak..Söz abartmıcam adminim...:)

Yıl 2007
Hayatımda ilk kez bir foruma(üstünde durmadan geçemeyeceğim İlk ve son gözağrım,bebeğim bu forum benim her ne kadar benim olmasada benim parçamdır burası) üye oldum ve üyeliğimin 3. ayında yöneticilik hayatıma başladım..

O günden beri beni yetiştirmeye çalışan
Yeri geldiği zaman deli ettiğim..
Sinirküpü ettiğim..
Yeri geldiği zaman da gülümsettiğim(arada çaktırmasadanda ben anlıyorum...:) değerli Adminim,büyük webmaster,arkadaş,abi,aile dostu..:)

YukseLL Admin..Kafama vura vura öğrettiğin,kattığın ve bundan sonra öğreteceğin herşey için,beni yanından ayırmadığın için vs.vs. çok çok teşekkürler...:)

Her yaşın ayrı bir güzeliği vardır derler ya..
Bu yaşında vuracağın damgayı çok merak eden bendeniz nice dehşet mutlu,huzur dolu adrenalini yüksek yıllar diliyorum sana sevdiklerinle hep birlikte YukseLL Admin&Supermeydan... :))

Yeni besteler yapılmalı senin için,ressamlar en güzel resimlerini yapmalı...
Yazarlar senin için,yalnız seni anlatan bir kitap yazmalı.
Gazeteler ilk sayfadan duyurmalı doğduğun günü.
Bugün senin doğum günün daha ötesi de yok...

İYİKİ DOĞDUN BİRLİKTE NİCE NİCE YILLARA

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

sn.Yuksel
Yeni yasinizin mutluluk getirmesi dilegiyle
Ailenizle beraber hayirli bir omur dilerim.

SEN VE AŞK

Amatör
Üye
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
belli bir yastan sonra dogum günü insana hüzün veriyor... 30 a kadar okey de sonrasi morukladigimizi ve her dogum günümüzde bir önceki yila oranla daha yaslandigimizi bir daha bir daha hatirliyoruz unutmak istedikce...

Sayin Yüksel kac yasina girdiniz bilmiyorum ama hep genc kalin.. saglikli kalin dogum gününüz kutlu olsun...

Üst Alt