• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

İyiki doğdun YükseLL Admin

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

sn.Yuksel;
Huzurlu bir yasam surmeniz dilegiyle,
Dogum gununuzu kutluyorum!

tntcool

Kıdemli
Üye
Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice yıllara, doğum gününüz kutlu olsun...

Yakamoz

Amatör
Üye
Mutlu ve huzur dolu ; sevdiklerinizle ve sevenlerinizle güzel yarınlara.

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Mutlu Yıllar YukseLL Admin

Hmm nerden başlasam bilemedim en iyisi en başından başlamak..Söz abartmıcam adminim...:)

Yıl 2007
Hayatımda ilk kez bir foruma(üstünde durmadan geçemeyeceğim İlk ve son gözağrım,bebeğim bu forum benim her ne kadar benim olmasada benim parçamdır burası) üye oldum ve üyeliğimin 3. ayında yöneticilik hayatıma başladım..

O günden beri beni yetiştirmeye çalışan
Yeri geldiği zaman deli ettiğim..
Sinirküpü ettiğim..
Yeri geldiği zaman da gülümsettiğim(arada çaktırmasadanda ben anlıyorum...:) değerli Adminim,büyük webmaster,arkadaş,abi,aile dostu..:)

YukseLL Admin..Kafama vura vura öğrettiğin,kattığın ve bundan sonra öğreteceğin herşey için,beni yanından ayırmadığın için vs.vs. çok çok teşekkürler...:)

Her yaşın ayrı bir güzeliği vardır derler ya..
Bu yaşında vuracağın damgayı çok merak eden bendeniz nice dehşet mutlu,huzur dolu adrenalini yüksek yıllar diliyorum sana sevdiklerinle hep birlikte YukseLL Admin&Supermeydan... :))

Yeni besteler yapılmalı senin için,ressamlar en güzel resimlerini yapmalı...
Yazarlar senin için,yalnız seni anlatan bir kitap yazmalı.
Gazeteler ilk sayfadan duyurmalı doğduğun günü.
Bugün senin doğum günün daha ötesi de yok...

İYİKİ DOĞDUN BİRLİKTE NİCE NİCE YILLARA

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

sn.Yuksel
Yeni yasinizin mutluluk getirmesi dilegiyle
Ailenizle beraber hayirli bir omur dilerim.

SEN VE AŞK

Amatör
Üye
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Teşekkürler Arkadaşlar...

Bay X

Kıdemli
Üye
Nice senelerin mutluluk ve esenlik içinde YukseLL adminle birlikte olması dileğiyle..

KOMANDO

Tecrübeli
Üye
belli bir yastan sonra dogum günü insana hüzün veriyor... 30 a kadar okey de sonrasi morukladigimizi ve her dogum günümüzde bir önceki yila oranla daha yaslandigimizi bir daha bir daha hatirliyoruz unutmak istedikce...

Sayin Yüksel kac yasina girdiniz bilmiyorum ama hep genc kalin.. saglikli kalin dogum gününüz kutlu olsun...

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

size ulu Allah dan mutlu sağlıklı yıllar dilerim.

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Sağlıklı ve güzel bir yaşam sürmeniz umuduyla Yüksel bey..

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Doğum Günün Kutlu Olsun YükseLL Admin

Süpermeydan'da konu rekortmeni ben olsamda hiçbir başlığı açmak bu kadar zor olmuyor bu nedir böyle her sene her sene..:))
Kaç gündür düşünüyorum düşünüyorum çokta güzel düşünüyorumda iş senin doğum günün için yazmaya gelince kiltleniyorum ben..
İnsan en zor sevdiklerini anlatırmış ya hele birde sen adminim anlatılamazsınki yaşanman gerek..:))
Neyse anlatamamanın verdiği eziklikle başlıyorum ben;

17 Şubat 19xx; (seneyi söylememmm..:)
Saatlerin kaçı gösterdiğini bilmiyorum lakin Süpermeydan'ın mimarı,banada büyük bir sabırla herşeyi öğretmeye devam eden adminimin dünyaya geldiğini biliyorum.Her insanın hayatına onlarca,yüzlerce insan girer kimisi arkadaş ,kimisi kardeş,kimisi abi vs. vs...kimisi gelir,geçer,kimisi kalır.....Ama YükseLL admin benim için hepsinden fazlası yıllar yıllar oldu artık kaç yıl olduğuda önemli değil,önemli olan geldiğimiz nokta o güvenin bitmemesi, dahada perçinleşmesi...

Burdan bu kadar yeter ne yazarsam yazayım hep eksik kalacak..:)

Kısacası Adminim
Bence bugün herkes erkenden uyanmalı,en güzel kıyafetlerini giymeli ..
Özelliklede senin geçeceğin yollarda işi olanlar, gezecek ya da orada bulunması gerekenler..
Sonra herkesin elinde senin için bir hediyesi olması lazım..
İllada öyle büyük şeyler değil; dalından yeni koparılmış bir çiçek olabilir veya senin için yapılmış bir resim..
Hiç olmadı üç beş kişi toplanıp en sevdiğin şarkıyı hep bir ağızdan söyleye bilirler...
Herkes bir şey yapabilir,yapmalıda.
Eee kolay değil, bugün senin doğum günün!
Ve senden bir tane daha YOK.

Bugün senin doğum günün daha ötesi de yok...

Bir var bir yok diyemiyorum senin için..
Bir var oldun ve hep var olacaksın..
Doğum günün kutlu olsun..
Yüzünden tebessümlerin eksik olmuycağı Bir sene olması Dileğiyle..
Doğum Günün Kutlu Olsun..
Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor..:prv:

İyiki Doğdun..

İyiki Doğdun..
İyiki Doğdun..
İyiki Doğdun..

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Nice Mutlu Yıllara YükseLL Admin

Nasıl anlatılırki bir insana verdiğin değer,sevgi,saygı..Ben iyiki diyorum siz anlayın,tamamlayın..

Bir fazla da artsa
Bir eksikte kalsa
Harcanacak çok şey olsa da
Değişecek çok şey varsa da
Yaş kemale erdi dense de ..

Musmutlu yılların olsun admincim nice mutlu,beraber yıllara ,iyiki doğdun.. :)

bursali68

Amatör
Üye
Cevap: Nice Mutlu Yıllara YükseLL Admin

Doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim sevgili Yuksell...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

Teşekkür ederim arkadaşlar..

Bende Doğangüneş Adminin doğum gününü kutluyorum, Onunda doğum günü bugündü sanırım:)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

Teşekkür ederim arkadaşlar..

Bende Doğangüneş Adminin doğum gününü kutluyorum, Onunda doğum günü bugündü sanırım:)
aaa evet adminim bugündü çookk teşekkür ederim :))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Musmutlu Yıllar YükseLL Admin

Öncelikle çok sevilip,sayıldığını bilmelisin senin doğum günü mesajını yazmak için bu saate kadar uyanık kaldım.Yarın işte uyuklucam :) Şaka tabiki bu özel gün için bütün günde uyanık kalabilirim.Çünkü benim adminimin doğduğu gün bugün..:prv: (Evet klişelere başlıyorum.. )

İnsan sevdiği bir insanı nasıl kelimelere döküp anlatabilir ki.
İyi ki..
İyi ki diyorum ,iyi ki doğmuşun, iyi ki varsın...
Hayatta iyi ki dediğiniz çok az insan vardır. Özel insanlara söylenir ve o insanın senin hayatına kattıkları için iyi ki dersin..
İyi ki gelmişsin bu dünyaya be adminimm..
Sen bana hem İyi ki hem de Keşke demeyi öğrettin..
İyiki Doğdun , İyiki Varsın.

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle...
Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..
:prv:

Üst Alt