itinayla "iç" edilir....

Bir insanın yalnızlığı üzerine söylenecek o kadar söz vardır ki!
O kadar büyüktür ki yalnızlık. O kadar kalabalıktır ki.
Dünyayı dolduran canlılardan uzak bir hayat yaşamak ya da binlerce bedenin arasında olup hiçbirini dinlemeden ilerlemek.
Hepsi de, yalnızlığın türleridir.
Hapishanelerdeki tek kişilik hücreler, bazılarını delirtip kendi isimlerini unuttururken, bazılarını da Tanrı'ya dönüştürür...

Birilerinden alıntılamışım ama kimden hatırlamıyorum, fakat çok hoşuma gittiğini söylemeliyim..
Şimdi bu konuyu nereye kime nasıl bağlayacağımı bilmiyorum..:))
Hafta sonu "konu iç etme" günü olarak değerlendiriniz ..:)

Yada yemeyin içmeyin gelin bu konuyu dine dinsizlere bağlayalım itinayla ne demiş bakın tanrı olmuş birileri.....

Son düzenleme:
Bir insanın yalnızlığı üzerine söylenecek o kadar söz vardır ki!
O kadar büyüktür ki yalnızlık. O kadar kalabalıktır ki.
Dünyayı dolduran canlılardan uzak bir hayat yaşamak ya da binlerce bedenin arasında olup hiçbirini dinlemeden ilerlemek.
Hepsi de, yalnızlığın türleridir.
Hapishanelerdeki tek kişilik hücreler, bazılarını delirtip kendi isimlerini unuttururken, bazılarını da Tanrı'ya dönüştürür...

Birilerinden alıntılamışım ama kimden hatırlamıyorum, fakat çok hoşuma gittiğini söylemeliyim..
Şimdi bu konuyu nereye kime nasıl bağlayacağımı bilmiyorum..:))
Hafta sonu "konu iç etme" günü olarak değerlendiriniz ..:)

Yada yemeyin içmeyin gelin bu konuyu dine dinsizlere bağlayalım itinayla ne demiş bakın tanrı olmuş birileri.....

Bu söylediğinden sonra bu konuyu dine bağlamak futbolda ofsayta düşmek gibi olur...
Gel biz bu konunun içine edelim en iyisi... :))

Bir kere yalnızlık güzeldir,özellikle de geceleri. İnsan kirli dünya münasebetlerinden sıyrılır... :)

Hahahahah
çok haklısın dostum şimdi Taksimi görsen dersin ne bu rezalet millet akın akın sürekli aynı caddeyi dolanıyor ...sahi niye sürekli aynı yeri turluyorlar ya cidden tnt napıyor bu insanlar beyoğlu da..

Beyoğlum dedim bak sen işe şimdi çözdüm çok zekiyim ya yine kendimi kutladım.

bak şimdi dostum beyoğlu demi bey ve oğlu'nu ayır ne olur beyin oğlu demek ki bir beyin oğlu aranmakta ..
Yani tnt benide kendine benzettin ya bravo doğrusu güzelim alıntı bir beyin oğlu oldu..:))

Yalnızlık kurşun geçirmez. Dostluk, aşk, aile geçirmez. Hiçbir şey geçirmez. Dışarıdan sokmadığı gibi içeriden de çıkartmaz. Cerahat yapar. Antibiyotiğini de kendinde besler. Yeter ki nerede olduğu bulunsun... Ruhun nerede olduğunu düşünürüm bazen. Vücudumun neresinde? Sonra karar veririm. Ruhum, bedenimin bittiği yere kadar.

hakan günday

Gerektiğinde yalnızlık, gerektiğinde kalabalık yeterki ölçüsünde,tadında olsun herşey..

Hahahahah
çok haklısın dostum şimdi Taksimi görsen dersin ne bu rezalet millet akın akın sürekli aynı caddeyi dolanıyor ...sahi niye sürekli aynı yeri turluyorlar ya cidden tnt napıyor bu insanlar beyoğlu da..

Beyoğlum dedim bak sen işe şimdi çözdüm çok zekiyim ya yine kendimi kutladım.

bak şimdi dostum beyoğlu demi bey ve oğlu'nu ayır ne olur beyin oğlu demek ki bir beyin oğlu aranmakta ..
Yani tnt benide kendine benzettin ya bravo doğrusu güzelim alıntı bir beyin oğlu oldu..:))

Bak bu ipucunu ben hayatta yakalayıp da böyle çözümleme yapamazdım. Seni kendinle beraber ben de kutluyorum...:))
Hadi bayanlar beyin oğlunu arıyor da erkekler ne arıyor... :))

Bak bu ipucunu ben hayatta yakalayıp da böyle çözümleme yapamazdım. Seni kendinle beraber ben de kutluyorum...:))
Hadi bayanlar beyin oğlunu arıyor da erkekler ne arıyor... :))
Artık tercihler değişti haberin yokmu cicim niye kadınlar o kadar doanıyor sanıyorsun...hehehheheh

ortalıkta ne bey kaldı nede oğlu. belki bulunur umudunda zavalı kadınlar ..hepsini erkekler iç etmiş..:)))

Yalnızlık kurşun geçirmez. Dostluk, aşk, aile geçirmez. Hiçbir şey geçirmez. Dışarıdan sokmadığı gibi içeriden de çıkartmaz. Cerahat yapar. Antibiyotiğini de kendinde besler. Yeter ki nerede olduğu bulunsun... Ruhun nerede olduğunu düşünürüm bazen. Vücudumun neresinde? Sonra karar veririm. Ruhum, bedenimin bittiği yere kadar.

hakan günday

Gerektiğinde yalnızlık, gerektiğinde kalabalık yeterki ölçüsünde,tadında olsun herşey..

Hakancığımı çok severim o yüzden böyle şiddetli "iç" sel bir konuda ona asla dokunmam...
Lakin senin ölçü lafın pek önemli hadi bakalım kime göre ölçü? kim belirlemiş ölçüyü bana gör sokakta dans etmek normal ve ölçülüyken kime göre ölçüsüz...:))
tnt çabuk gel konuyu iç et..yoksa derya beni "iç" edecek..:)))

Artık tercihler değişti haberin yokmu cicim niye kadınlar o kadar doanıyor sanıyorsun...hehehheheh

ortalıkta ne bey kaldı nede oğlu. belki bulunur umudunda zavalı kadınlar ..hepsini erkekler iç etmiş..:)))

Konuyu nereye gidiyor böyle ? Dine bağlamadık , dişilere mi bağlıyacağız... :))

Üst Alt