• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

İstiklal marşının şifreleri çözüldü

atmaca34

Kıdemli
Üye
Ben büyüklerimden hitap etmeyi öğrendim. Bu abi olur, abla olur, sayın olur veya saygıdeğer olur ama muhakkak hitap ederim. Karşımdakinden de aynı özenle bunu göstermesini beklerim çünkü bu bir saygı simgesidir. .

kullanmış olduğun bu usluba teşekkür ediyorum tabi ki hitap şekli önemlidir

bende birinin uslubunu beğenmediğimde sen bu yazdıklarını beğeniyormusun diye sorarım dostum ama kesinlikle ona ben beğenmedim demem

bir de yazdıklarımızın konuyu kirletdihini düşünmen beni üzdü sizin gibi kelimeleri özenli kullanan birisinin yazıları konuyu kirletmemeli derim

hakaret edilmeyen bütün yazılar konuları kirletmez sanırım

şiir hakkındaki yorumum bence doğrudur .
iyi forumlar

serben

Acemi
Üye
ŞİİRİN ASIL TAHLİLİ

Kısaca, saçmalardan seçmeler...

Merhum Kemal Sunal'ın muhteşem bir repliği vardır.

-Yaw Hamido, pek safsın yaw...

Not. Bu saçmalığı üşenmeden üreten yazar ve ona kanan arkadaşımız, acaba okuduklarına gerçekten inandılar mı? Köre okutsan, sağıra anlatsan, onlar bile güler be...

kull

Amatör
Üye
İlk mesajın alt kısımlarındaki açıklamalar haricinde geriye kalan kısımları okumaya erindiğimi itiraf ediyorum. :)

Ama en azından başlıklara baktım ve şu 21 Aralık 2012 tarihi yine gözüme çarptı. Son zamanlar da çok duyuyorum bu tarihi.

Maya lar ısrarla bu tarihe işaret etmiş, bizimkiler araştırmışlar, bu tarihte dünyamızın kenarından bilmem kaç bin yılda bir geçen bir gezen, dünyamıza en yakın noktadan geçecekmiş, dünyanın manyetik dengesi değişecek, insanlarda bilinç ve ufuk patlaması olacakmış, insanların DNA sarmalı 2 den 12 ye çıkacakmış, mış mış mış. Çok acayyip iddialar. Allah ömür verirse göreceğiz inşallah neler olacak...

GALAKSİ

Acemi
Uzaklaştırıldı
mehmet akif ersoy neden şiirinin anlanmaz hale gelmesini istesinki sen derken siz diyo olamaz.çünkü istiklal marşını anlamamız için bizi rüyalara daldırıp anlamından farklı görmemizi sağlayan güçler zaten bellidir.ARKADAŞ YURDUMA ALÇAKLARI UĞRATMA DERKENDE sizmi demek istiyor yoksa tekil şahısamı sesleniyor.HAYALPEREST OLMAYALIM LÜTFEN

Üst Alt