Istenmeyen gebeliğe doğal çare

” Doğum kontrolü “ ; Hamileliğin Geçici Veya Sürekli Çeşitli yöntemlerle ertelenmesidir. ” Doğum kontrolü ” İnsanlara istenmeyen gebeliğe karşı yardımcı olan bir sistemdir bunlardan bazıları çocuk oluşturktan sonra yapılan işlemlerdir bu bir canlının hayatına kasdetmektir, onu öldürmektir ha büyük bir insnı öldürmüşsünüz ha da yeni oluşmuş bir canlıyı ikisinde de katil olursunuz. Bunlar elbette hoş karşılanamaz bu insan vücuduna maddeten büyük zararlar verir, büyük travmalara, yıkımlara sebep olurlar.
Gebeliği Önlemek Için Kullanılan ” doğum kontrol “ hapları sentetik östrojen sentetik progesteron ihtiva eder. Bu haplar, hazımsızlık, meme rahatsızlığı, cinsel isteksizlik, kilo alma, yüzde leke ve depresyona sebep olur.
Bu İlaçların prospektüsünde “damar tıkanıklığı geçirmiş kişiler, kalp, beyin, rahim, migren, kolestrolü olanlar, karaciğer hastaları, sigara içen hanımların kullanması tavsiye edilmez” yazmaktadır.
Bugün tv haberlerinde şahit oldugumuzgençlerin ve çocukların hala yanlış beslenmeden kaynaklanan kalp ve damar hastalıklarından dolayı kalp krizinden ölmeleri hatta tıbbi verilere göre 2- 3 Yaşındaki çocuklarda damar tıkanıklığına rastlanmasını göz önüne alacak olursak, ülkemizdeki kadınların bu İlaçları kullanmasının ne derece sakıncalı olduğu anlaşılır. Aslında doğru olan çocuk şekillendikten sonra olan ” doğum kontrolü “ değil, çocuğun oluşmasını önleyici olan ” doğum kontrolü “ dür. Ben de önleyici dediğimiz bu ” doğum kontrolü “ nü anlatacağım. ” doğum kontrol formulü “ normal bir ilaç değildir her gün yiyip içtiğimiz bir üründür, yan tesiri yoktur, hiçbir zararı yoktur.
 
  • Etiketler
    gebelik son istenmeyen gebelik kürtaja son
  • Üst Alt