• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İşte Trabzon İşte Trabzonspor

Okunuyor :
İşte Trabzon İşte Trabzonspor

blackdiamond

Amatör
Üye
ve hemen Trabzon, Trabzonspor hakkında bir konu açtın ve demişsin ki; Bu klip Gerçekleri kabul edemeyip hala Trabzon ve Trabzonspor’un büyüklüğünü kabul edemeyenlere ithaf olunur.... Tabiki bende üzerime alınırım.Trabzon ilinin büyüklüğünü kabul etmeyenmi varki, bu konuyu açmaya ihtiyaç duydun...Benim konunun peşine bu konuyu açtığın için üzerime alındım.bilmem anlatabildimmi...Bende üzerime alındığım için Trabzon ve sporu hakkında kendi düşüncemi yazdım.....Çünkü benim konuda Trabzon ilinden bahsetmedik...Hakkımda yanlış düşünmemi istemem....Ayrıca laf ebeliğiyle çok bilmişlik taslamak sana hiç yakışmıyor.Bunu söyleyebilirdin.bilmem anlatabildimmi????
Size ben ne desem boş sanalı forumu ve gerçekleri birbirinden ayıramadıktan sonra beni ve anlatmak istediklerimi anlamanızı beklemek benim adıma kabalık olsa gerek.
Benim bu konuyu açmakla senin ve diğer konuların hiçbir alakası yok. bu konu trabzonspor taraftar derneklerinden biri olan haber61.net'te çıkan bi haberdir ben tamamen alıntı yapmışımdır.
üstelik sadece buforumda değil başka forumlarda da benim tarafımdan açılmıştır.orda hiç kimse çıkıpta bu şekilde üzerine alınmamıştır.
Şunu iyi bilmende fayda var biri bi konu açınca başka birisi konu açmayacak diye bi olay hiçbiyerde yok.ve de senin konunla alakası olmadığını azıcık araştırma yaparsan çok daha iyi anlarsın.benim kimseyle işim olmaz.

bu konuda burda kapansın sırf bu yüzden butür konular açmak istemiyorum
 
Üst Alt