• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İşte kadın-erkek ilişkisinin komik halleri !

Okunuyor :
İşte kadın-erkek ilişkisinin komik halleri !

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İşte kadın-erkek ilişkisi ve evlilik hakkında ilginç tespitler...

Başarılı erkek, karısının harcayacağı kadar parayı kazanabilendir; başarılı kadın ise böyle bir erkeği bulabilendir.

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olaak için ise o kadını çokça sevip anlamaya hiç çalışmamak gerekir.

Evli bir erkek bekara göre daha uzun yaşar; fakat ölmeyi daha fazla arzular.

Bir genç babasına sorar "Baba, evlenmek kaça malolur?" Baba: "Bilmiyorum, ben hala ödüyorum..."

Bir erkek evlenene kadar yarımdır; evlenince biter.

Konuşmak ve kelimeleri özenle seçmek, erkek beyninde özel bir yetenek değil. Bu yüzden çoğu, kendilerini sözcüklerle ifade etmekte zorlanır...

Kadınlar iletişim kurmak için günde 20.000 kelime, mimik ve jest kullanırken, bu sayı erkeklerde sadece 7.000...

Bir kadın, ilişkisi iyi gitmiyorsa işine konsantre olamıyor... Bir erkek ise işi iyi gitmiyorsa ilişkisine konsantre olamıyor...

Takvim

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Başarılı erkek, karısının harcayacağı kadar parayı kazanabilendir; başarılı kadın ise böyle bir erkeği bulabilendir.

Evet öyle :)...................

Masterlord

Kıdemli
Üye
güzel tespitler
bu devirde paranın generali olacaksın

paraya tapan kadın çok
nerde eski sevgi saygı.....

Kadınlar iletişim kurmak için günde 20.000 kelime, mimik ve jest kullanırken, bu sayı erkeklerde sadece 7.000...
bi fıkra okumuştum ama büyük ihtimalle gerçektede yaşanmıştır
çift boşanmak üzereymiş... hakim 30 yıldır hiç konuşmayan adama sormuş
neden hiç konuşmadın 30 sene boyunca
adamın cevabı
karımın sözünü kesmek istemedim

7.000 kelime den fazlasını konusamayız :D
çünkü söz kesmek ayıptır :)

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olaak için ise o kadını çokça sevip anlamaya hiç çalışmamak gerekir.
buna aynen katılıyorum...

Üst Alt